Дата народження
07 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Український співак, телеведучий, шоу-мен, продюсер. Працював ведучим на музичному телеканалі М1. Кар'єру співака розпочав у 2002 році. Влітку 2006 року вийшов його дебютний альбом «Течія». Женат, двое детей.

Біографія

Андрій Кіше (справжнє ім'я Андрій Свірський) з'явився на світ 7.09.1976 року в Житомирі. Закінчив училище культури за напрямом хореографія.

Кар'єра

Після  закінчення училища Андрій пробував себе в різних професіях. Займався танцями до 2003 року.

З 2003 до 2005 року працював у компанії «Charriol» як директор з комунікацій.

У 2006 році випустив свій перший альбом «Течія». Зареєстрував власну студію звукозапису «Місячні кратери Продакшн».

Роки з 2006 по 2012 присвятив роботі на музичному телеканалі М1. Андрій вів розважальну програму про світське життя «Ікра».

Досягнення

Андрій Кіше брав участь у зйомках четвертого сезону російського серіалу «Повернення Мухтара».

У 2010 році брав участь у програмах «Народна зірка» на телеканалі «Україна» і «Міняю жінку» на телеканалі «1 + 1».

Чутки і скандали

Під час презентації квадрокоптера Mavic Air від DJI Андрій Кіше розповів, що сам використовує в зйомках кліпів і під час подорожей мінімум два квадрокоптери.

Оприлюднив фотографію з підбитим оком у 2013 році. Через цю травму хотів скасувати концерт. Але досвідчений гример зафарбував усі синці і пухлини, і глядачі ні про що не здогадалися. Травму ока Андрій отримав під час тренувань на льоду в конкурсі фігурного катання «Ukrainian Open 2013».

Наприкінці 2018 року співак брав участь в експерименті з тестування робота для синхронної торгівлі від «Центру Біржових Технологій», брокерської компанії з розміщення фінансування від приватних клієнтів. Скільки коштувала участь музиканта в цій рекламній акції, компанія «ЦБР» не розголошує.

Імена дітей Андрій бере з частин імені улюбленої співачки, британської виконавиці поп-музики Софі Еліс-Бекстор. Після народження обох дівчаток подружжя прийняло рішення зберегти пуповинну кров зі стовбуровими клітинами дітей.

Статки і джерело доходу

Основний дохід співакові приносить професійна діяльність. Додатково Андрія можна замовити для проведення корпоративного заходу або сімейного свята.

Особисте життя і сім'я

З 1996 року одружений з Оксаною Свирською. Оксана займається приготуванням кондитерських страв і їх продажем за допомогою мережі Інтернет. Спільно з чоловіком зареєструвала марку «French Sweets KSF».

Пара виховує двох дочок: Софію і Алісію.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Кише Андрей"

https://www.youtube.com/channel/UC837b8iSjTbeE4oHQ_aerwA

Дата народження
07 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі