Дата народження
05 листопада 1972
Країна
Україна
Соцмережі
36

Андрій Крищенко

Крищенко Андрій Євгенович: заступник голови Нацполіції, дружина якого їздить на авто майже за пів мільйона

Крищенко Андрій Євгенович - начальник ГУ Нацполіції в Києві, який, за офіційними даними, отримує зарплату в мільйон гривень, проте не має ні власного житла, ні автомобіля.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Декларація

Біографія

Андрій Крищенко народився 5 листопада 1972 року в с. Доманівка на Миколаївщині. Подіями з життя ділиться на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружений, виховує дочку.

Освіта

У 1990-1992 роках служив в армії. Згодом отримав вищу освіту в Донецькому інституті внутрішніх справ, який закінчив у 2003 році.

Кар'єра

За даними офіційної біографії офіцера на сайті Вікіпедії, після військової служби Андрій Крищенко влаштувався в міліцейське відділення міста Горлівка. За 15 років пройшов шлях від простого патрульного до спеціаліста з боротьби з організованими злочинними угрупованнями в обласному управлінні. 

З 2007-го до 2014-го очолював районні та обласні управління з боротьби з організованою злочинністю на Кіровоградщині.

У 2014 році (відразу після вторгнення російських військ на територію України) Крищенко разом із іншими українськими військовими став на захист будівлі Горлівського управління міліції, в результаті чого був поранений.

У травні офіцер знову пішов на підвищення, отримавши посаду начальника відділу міліції міста Горлівка, а в кінці того ж року - начальником УБОЗ Донецької області.

У жовтні 2014-го як самовисуванець балотувався в народні депутати Верховної Ради 8-го скликання, однак до парламенту так і не пройшов.

У квітні 2015-го Андрій Євгенович отримав посаду начальника Головного управління внутрішніх справ у місті Харків, а наприкінці того ж року став заступником Голови Національної поліції України, взявши під керівництво ГУ Нацполіції в м. Київ.

Цікаво, що на початку 2017 року у зв’язку з відкриттям вакантного місця Крищенко планував очолити Нацполіцію, однак пізніше відмовився від цієї посади.

Декларація

За даними електронної декларації 2018 року, Андрій Крищенко живе у квартирі на 59 кв.м у столиці, яку на початку 2017-го отримав у користування від Київської мерії. Власного авто не має. 

Проте його дружина володіє двома квартирами поблизу Горлівки та елітним автомобілем Mercedes-Benz GLA 200 2014 р.в., який вона придбала у травні 2018 року майже за 400 тысяч гривень. 

Дохід офіцеру принесла робота в Нацполіції, за яку він отримав 1,2 мільйона гривень. Крім того, Крищенко зберігав 100 тисяч гривень готівкою та більше 270 тисяч гривень на банківському рахунку.

Ще майже пів мільйона гривень отримала від підприємницької діяльності дружина Андрія Євгеновича, яка також мала заощадження у розмірі 25 тисяч доларів.

Дата народження
05 листопада 1972
Країна
Україна
Соцмережі