Дата народження
30 грудня 1964
Країна
Україна

Андрій Кривцов

Кривцов Андрій Іванович: працівник “Запоріжсталі”, депутат, мільйонер

Кривцов Андрій Іванович - представник “Опозиційного блоку” та депутат міської ради заробляє мільйони гривень, має кілька квартир та великий маєток в Сонячному.

Біографія

Андрій Кривцов народився 30 грудня 1964 року в Запоріжжі.

Сім'я

Одружений. Виховав двох дітей.

Освіта

Першу вищу освіту отримав у Дніпропетровському механіко-металургійному технікумі, в якому навчався до 1997 року. У 2002-му закінчив Запорізьку державну інженерну академію, в якій отримав спеціальність інженера-металурга.

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, Андрій Кривцов після строкової служби в армії з 1985 по 1992 рік працював в компанії ВАТ “Запоріжсталь” оброблювачем поверхневих дефектів металу. 

Згодом протягом кількох років очолював команду спеціалістів з обробки і сортування металу, а потім був старшим змінним майстром обтискного цеху на підприємстві. У 2003 році отримав посаду заступника начальника з виробництва обтискного цеху.

З 2006-го і дотепер Андрій Кривцов працює начальником цеху в компанії “Запоріжсталь”.

Крім того, є членом партії “Опозиційний блок”, від якої у 2015 році був обраний депутатом Запорізької міської ради 7-го скликання.

Декларація

За 2018 рік Андрій Кривцов задекларував дохід у розмірі 1,6 мільйона гривень. Із них майже 1,3 мільйона він отримав в якості заробітної плати на “Запоріжсталі”, більше 140 тисяч гривень - в якості пенсії та ще близько 210 тисяч гривень - від продажу рухомого майна. 

Крім того, депутат зберігав 342 740 гривень на банківському рахунку та ще 186 тисяч - готівкою.

У власності чиновника знаходяться дві квартири в Запоріжжі, дві земельні ділянки, а також житловий будинок площею 341,7 кв.м з великим гаражем в Сонячному, який він придбав відразу після обрання депутатом. 

Також він має два автомобілі - FORD FIESTA TREND 2011 р.в. та TOYOTA Camry 2007 р.в. На дружину депутата записана ще одна квартира в місті.

Дата народження
30 грудня 1964
Країна
Україна