Дата народження
10 лютого 1999
Країна
Україна
Соцмережі
213

Андрій Лунін

Андрій Лунін - український футболіст, воротар іспанського клубу «Реал Мадрид», а також юнацької, молодіжної і національної збірних команд України. Зустрічається з Анастасією Томазовою, яка зараз дуже популярна завдяки мережі Instagram.

Біографія

Андрій Лунін - один із наймолодших зіркових гравців України. Народився в 1999 році в Харківській області. Вчився грати в футбол в місцевих школах і дитячих лігах. Проявляє себе дуже результативним воротарем.

Кар'єра

Професійну кар'єру Андрій Лунін починає в 2015 році, коли приєднується до «Дніпра». Захищає ворота молодіжного складу команди. У прем'єр-лізі Андрій Лунін дебютує вже в 2016 році. Відразу ж стає одним з найбільш результативних воротарів України і визнається найбільш перспективним гравцем УПЛ.

У період з 2017 по 2018 роки грає за клуб «Зоря». За підсумками сезону Андрій Лунін визнаний кращим гравцем команди.

Кар'єра молодого футболіста стрімко розвивається і він підписує контракт терміном на шість років із одним із кращих футбольних клубів світу - мадридським «Реалом».

Андрій Лунін також активно представляв Україну в складі юнацької збірної. У 2017 році зіграв перший матч за дорослу команду.

Досягнення

Визнаний одним з найбільш перспективних футболістів сучасної України. За оцінкою експертів і фанатів, Андрій Лунін незабаром стане одним із кращих воротарів планети. У складі «Зорі» став володарем «бронзи» ​​чемпіонату світу. Також Лунін став наймолодшим воротарем із усіх, хто коли небудь грав за Національну збірну.

Чутки і скандали

Андрій Лунін - справжній «самородок». Однак успіх юного футболіста «дратував» багатьох його колег і футболістів з інших клубів. Професіоналізм юнака, його команди гравцям оборони відверто дратували багатьох його колег старшого віку. Лунін був одним із найбільш обговорюваних гравців України, а набагато старші футболісти намагалися «поставити» його на місце - грубо грали, хамили і всіляко принижували.

Статки і джерела доходів

Перехід Андрія Луніна з «Зорі» в «Реал» визнаний одним із найбільш дорогих в історії футболу України. Перехід юного воротаря обійшовся іспанському клубу в 9 мільйонів євро. Також ще більше 4 мільйонів будуть отримані у вигляді різних бонусів. Андрій Лунін - один з найбагатших молодих футболістів України. Зараз вже є доларовим мільйонером. Надалі футболіст має всі шанси на те, щоб збільшити свої заробітки в кілька разів.

Особисте життя і сім'я

Андрій Лунін неодружений. Велику частину часу присвячує тренуванням та іграм. Має постійну дівчину - Анастасію Томазову. Активно веде соціальні мережі, в яких ділиться подробицями свого життя.

Фото і відео


Дата народження
10 лютого 1999
Країна
Україна
Соцмережі