Дата народження
05 лютого 1977
Країна
Україна

Андрій Мазур

Андрій Миколайович Мазур: колишній директор аеропорту “Бориспіль”, активний благодійник і справжній патріот

Андрій Миколайович Мазур: колишній директор аеропорту “Бориспіль”, активний благодійник і справжній патріот

Андрій Миколайович Мазур  громадський діяч, благодійник та екс-директор МА «Бориспіль». Про нього повідомляє Політека.

Біографія

Андрій Миколайович Мазур народився 5 лютого 1977 року в місті Бориспіль Київської області.

Освіта

Диплом за спеціальністю «Облік і аудит» Андрій Мазур отримав в 1999 році, закінчивши Київський міжнародний університет цивільної авіації. Продовжив навчання в 2003 році, вступивши в Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», де і отримав ступінь магістра державного управління.

Сім’я

Одружений, виховує двох дочок.

Кар’єра

Свою трудову діяльність Андрій Миколайович почав ще під час навчання в 1997 році. Він був інженером служби авіаційно-технічного забезпечення на Державному авіаційному підприємстві «Україна».

У 2003 році Андрій Мазур приступив до виконання обов’язків директора ДП «Зал офіційних делегацій» в аеропорту «Бориспіль». На цій посаді він пропрацював до 2006 року, після чого пішов на підвищення.

У 2006 році в Андрія Миколайовича відбулося відразу кілька важливих подій. По-перше, він був призначений на посаду гендиректора Міжнародного аеропорту «Бориспіль». По-друге, його обрали Депутатом IV скликання Бориспільської міськради.

Андрей Мазур

З 2007 року був призначений на посаду виконуючого обов’язки голови Бориспільської районної державної адміністрації. Пропрацювавши рік, в 2008 році він пішов у Державну авіаційну адміністрацію помічником голови.

У 2009 році, Андрій заступив до виконання обов’язків на посаді гендиректора зі стратегічного розвитку ДП «Украерорух». Крім того, в цьому ж році він стає головою Броварської РДА.

У 2010 році очолює управління Держкомзему в Броварському районі. Також в цьому році працює заступником начальника Головного управління Держкомзему в Київській області і стає депутатом Бориспільської райради.

У 2014 році Андрій Миколайович переймає посаду першого заступника гендиректора Державного авіаційного підприємства «Україна».

За всі роки своєї трудової діяльності, Андрій Мазур отримав безліч нагород, в тому числі державних:

  • відзнаку Президента України, за професіоналізм і вагомі досягнення у трудовій діяльності, 2004 рік;
  • орден «За заслуги» ІІІ ступеня;
  • знак «Почесний працівник авіаційного транспорту України», нагороджений за наказом Державної авіаційної адміністрації;
  • «Топ менеджер України» в 2006 році;
  • численні дипломи та грамоти.

Андрій Миколайович також має посвідчення приватного пілота. У вільний від роботи час займається авіамоделюванням. Через особистий благодійний фонд підтримує ряд дитячих авіамодельних гуртків та інших меценатських проектів.

Андрей Мазур

Цитати і заяви

Про підсумки роботи аеропорту «Бориспіль»

“Обсяг робіт в аеропорту постійно зростає. Особливо це відчувається по зростаючій кількості пасажирів. І саме комфорт і безпека пасажирів залишається першочерговою турботою працівників “Борисполя” — зазначив Андрій Миколайович Мазур.”

Саме тому для мене, як і для всіх працівників аеропорту, важливо продовжити роботи над поліпшенням діючих терміналів “А” і “В”, що дасть можливість надавати якісні послуги пасажирам аж до введення в експлуатацію терміналу “D”.

Про посаду директора аеропорту «Бориспіль»

Раніше, у зв’язку з відкритим конкурсом на посаду директора міжнародного аеропорту «Бориспіль», інформаційний портал Знай.ua поставив кілька запитань екс-директору МА «Бориспіль» Андрію Мазуру.

Перше запитання стосувалося теми професійних якостей і знань майбутнього керівника міжнародного аеропорту «Бориспіль». На що Мазур відповів —

«Для багатьох людей, аеропорт «Бориспіль» — обличчя нашої країни».

Він акцентував увагу на тому, що аеропорт — це перше, що бачить будь-який іноземець, який прилетів до нас в країну. Також наголосив на важливості того, щоб це «обличчя країни» викликало позитивні почуття, а не відторгнення.

У відповіді на перше питання, Андрій Мазур образно намалював ідеального кандидата і з упевненістю заявив, що в Україні є грамотні й талановиті люди, які здатні направити «Бориспіль» на стежку розвитку.

Друге питання стосувалося його кандидатури на цю посаду: чи планує він взяти участь в конкурсі. Відповідь Мазура була однозначною:

«Якби я планував, то я взяв би учать у конкурсі і, впевнений, виграв його».

Також він розповів, що зараз займається бізнесом і громадською діяльністю, чим і продовжить займатися. В кінці бесіди щиро побажав удачі всім учасникам конкурсу.

Декларація

Андрій Миколайович Мазур не надає декларації щодо власних доходів і майна.

https://www.youtube.com/watch?list=PLzXZJgwLzEsjqmmtd_0DsE-FKydKLHfdr&time_continue=48&v=HvJzDi89BWU
Дата народження
05 лютого 1977
Країна
Україна