Дата народження
30 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Медведєв

Андрій Медведєв - український тенісист. Переможець 11 турнірів АТР, фіналіст Відкритого чемпіонату Франції 1999 року. Почесний президент Федерації тенісу України з 2006 року.Молодший брат тенісистки Наталії Медведєвої. Одружений.

Біографія

Андрій Медведєв - знаменитий український тенісист. Народився в столиці в 1974 році. Матір'ю майбутнього чемпіона була знаменита тренер Світлана Медведєва, яка також привела в спорт молодшу сестру Сергія - Наталю.

Кар'єра

Андрій Медведєв почав професійну кар'єру в 16 років на Кубку Кремля. Уже в 1990 році український спортсмен перемагає на турнірі Orange Bowl. У наступному році Андрій Медведєв стає на Відкритому чемпіонаті Франції серед юніорів.

У 1994 році тенісист вперше виходить до четвертого кола Відкритого чемпіонату Франції серед дорослих спортсменів. Протягом десятиліття Андрій Медведєв також виходить у півфінал турнірів Великого шолома - Ролан Гарросу, до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США. Перемагає на ряді турнірів АТР і категорії Championship Series. У 1994 році Медведєв досягає четвертого рядка в рейтингу кращих тенісистів планети.

Наступний етап у кар'єрі українця розпочався в 1998 році, коли він після тривалого періоду посередньої гри входить у список кращих тенісистів. Андрій Медведєв виграє турнір АТР в німецькому Гамбурзі і виходить у фінал Відкритого чемпіонату Франції.

У 2001 році закінчує кар'єру і починає займатися тренерською роботою. У 2004 році Андрій Медведєв стає президентом Федерації тенісу України. У 2006 році обраний почесним головою об'єднання.

Досягнення

Андрій Медведєв - один із кращих гравців у теніс в історії країни. Є фіналістом Відкритого чемпіонату Франції. Одинадцять разів перемагав на різних турнірах класу АТР і отримав п'ять перемог на змаганнях АТР Мастерс.

Чутки і скандали

Найбільший скандал за участю Андрія Медведєва стався в 2011 році, коли він на смерть збив на своєму позашляховику чоловіка 28 років. Інцидент стався в Київській області. Тенісист був затриманий, проте справа до суду не дійшла, а її деталі так і не відомі громадськості. Ходили чутки, що Медведєв домовився зі слідством і відкупився від родичів вбитого.

Статки і джерела доходів

За час професійної кар'єри Андрій Медведєв заробив статок, який оцінюється в 5 - 7 мільйонів доларів. Кошти були отримані в якості призових, а також за спонсорськими контрактами. На сьогодні займається тренерською діяльністю і регулярно виступає на численних турнірах зірок тенісу.

Особисте життя і сім'я

Андрій Медведєв проживає в Україні і Монако. Одружений і виховує сина Дмитра.

Фото і відео


Дата народження
30 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі