Дата народження
07 жовтня 1975
Країна
Україна
Соцмережі
74

Андрій Павелко

Український політик, народний депутат України, з 6 березня 2015 року президент Федерації футболу України. Одружений, виховує двох дітей.

Біографія

Андрій Павелко - один з представників Дніпра в сучасній українській політиці. Закінчив Харківську юридичну академію. Є професійним юристом. Також має диплом менеджера зовнішньоекономічної діяльності.Нині  проходить навчання в аспірантурі. З ранніх років захоплюється футболом.

Кар'єра

Трудову діяльність Андрій Павелко починаєт в 90-х роках. Працює техніком в Дніпропетровському ІВ », а пізніше стає директором підприємств «Стройдніпросервіс» і « Ніктранс». Андрій Павелко також керує такими компаніями, як «Дніпромайн» і «Вініл».

У 2010 році починає політичну кар'єру і балотується в мери Дніпропетровська. Андрій Павелко займає друге місце, після чого починає активно займатися політикою.

Досягнення

Андрій Павелко вперше обирається до парламенту в 2012 році. Представляє партію «Батьківщина». Знову стає членом парламенту в 2014 році від «Блоку Петра Порошенка».

Нова кар'єрна сходинка очікує Андрія Павелка в 2015 році, коли його обирають президентом Федерації футболу України.

Чутки і скандали

Андрій Павелко став скандальною особистістю після заняття посади президента ФФУ. Політика звинувачували у розкраданні коштів на запуск заводу по створенню штучних футбольних полів. Стверджується, що покриття продається за завищеними цінами. Заявлено, що покупка полів здійснюється за державні банки виключно через один завод, який контролюється народним депутатом і головою ФФУ - Андрієм Павелком.

Звинувачувався у зв'язках із Олександром Вілкулом - одіозним політиком, часто критикованим за проросійську політику. Також називається в окремих колах «фанатом русского мира».

Статки і джерела доходів

Андрій Павелко декларував зарплату народного депутата і глави ФФУ - понад 300 тисяч гривень. Також заявляв про отримання доходу розміром 2,5 мільйона гривень від відчуження майна. Також має готівкові кошти - понад 360 тисяч доларів і 1,5 мільйона гривень. Андрій Павелко збирає дорогі годинники, а також запонки. Політик також декларував право власності на шість торгових марок.

Особисте життя і сім'я

Андрій Павелко - розлучений. У попередньому шлюбі з Оленою Сергієнко став батьком двох дітей.

Дата народження
07 жовтня 1975
Країна
Україна
Соцмережі