Дата народження
25 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Пещерін

Пещерін Андрій Євгенович: депутат-прогульник Київської обласної ради, який постраждав від злодіїв

Пещерін Андрій Євгенович: під час пограбування будинку депутата КОР злодії винесли близько тридцяти дорогоцінних виробів з золота та кілька годинників.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Інцидент з пограбуванням
6. Компромат
7. Декларація
8. Посилання

Біографія

Андрій Євгенович Пещерін народився 25 червня 1972 року у місті Маріуполь Донецької області.

Освіта

Андрій має два дипломи про вищу освіту. У 1989 році він отримав диплом інженера-технолога в Київському національному політехнічному університеті. У 2002 році Пещерін став дипломованим юристом після навчання в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка.

Сім’я

Київський депутат облради одружений. Дружину звуть Оксана. Вона має частку в статутному фонді:

  • ТОВ "Спортивне об'єднання "Молода Країна" (100%, освіта в сфері спорту та відпочинку);
  • виробниче підприємство "Пещерін" (50%, виробництво машин та устаткування для виготовлення харчових продуктів і напоїв, переробки тютюну);
  • приватне підприємство "Пещерін" (50%, надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна);
  • фермерське господарство "Сувид" (31,67%).

У подружжя є син Андрій. Він теж має частку у фермерському господарстві "Сувид" (31,66%), а також займається кінним спортом.

Кар'єра

У жовтні 1995 року Андрій став інженером, а також фахівцем з продажу в "Представництві" Норберт Шаллер Г.м.б.х.". З січня 1999 по березень 2000 року він працював інженером у приватному підприємстві, яке носило його прізвище - "Пещерін".

У квітні 2000 року Андрій очолив ТОВ "Новий час". Основний вид діяльності компанії - оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами. З жовтня 2010 по травень 2011 року Пещерін був на держслужбі. Він обіймав посаду заступника Вишгородського міського голови.

У червні 2011 року Андрій знову став директором ТОВ "Новий час". Крім того він має частку (40%) у статутному фонді австрійської компанії "N.V. Handels GmbH", а також української - "Женева плюс" (50%, оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами). Він - керівник відділу продажів у ПП "Пещерін".

У 2015 році Андрій Пещерін став депутатом Київської обласної ради від партії "Солідарність". До 2019 року він очолював комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі та регуляторної політики та зовнішньоекономічних зв'язків, фінансового забезпечення розвитку області та інноваційно-інвестиційної політики.

30 травня 2019 року він став головою комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Пещерін - член громадської та благодійної організацій з назвою "Молода країна". Як любитель Андрій грав на позиції захисника у хокейній команді "Вишгород-2".

Інцидент з пограбуванням

У грудні 2019 року депутат став жертвою пограбування. У його київський будинок проникли злодії і винесли близько тридцяти дорогоцінних виробів з золота і кілька годин. 

За інформацією ЗМІ, "злодії проникли в квартиру депутата, зламавши замки". Також наголошується, що "власник житла не відразу помітив вторгнення та його наслідки, він кілька днів не був у квартирі".

Компромат

Згідно з даними громадського руху "Чесно" депутат Пещерін часто прогулює засідання Київської обласної ради.

Декларація

У березні (з уточненнями в квітні) 2019 року Андрій Пещерін опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У власності депутата Київоблради та його дружини двадцять земельних ділянок та одна, яку вони орендують. Ділянки знаходяться у Київській, Черкаській та Львівській областях. Пещерін у Києві має квартиру (103,4 кв.м.), житловий будинок (49 кв.м.) у селі Межиріч на Черкащині, комплекс громадського призначення (688,3 кв.м.) у селі Сувид в Київській області та торговий павільйон-кафе (15,5 кв.м.) у селі Хотянівка Київської області.

З об'єктів незавершеного будівництва Пещерін вказав кінно-спортивний манеж (1730 кв.м.) та офіс (880 кв.м.) у Києві. Його дружина володіє недобудованим житловим будинком (290 кв.м.) у Сувиді. 

На двох подружжя Пещерін має цілий табун коней у півтора десятка голів. Також депутат зазначив в декларації, що володіє мисливським карабіном.

Оксана пересувається на автомобілях Toyota FJ Cruiser 2006 року випуску та Range Rover Evoque 2013 року випуску. У Андрія власної машини немає. Зате він володіє двома водними засобами, причепом і краном.

За 2018 рік Пещерін заробив в сукупності 1,2 мільйона гривень. Його дружина - 707,6 тисячі гривень. 

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) київський депутат у декларації не відзначив. Зате задекларував взятий у 2017 році кредит на суму в 160 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Дата народження
25 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі