Дата народження
27 червня 1984
Країна
Україна
Соц.мережі
159
Андрій П’ятов

Андрій П’ятов - український футболіст, воротар донецького«Шахтаря» та віце-капітан національної збірної України. Заслужений майстер спорту України з футболу — 2009 рік. Починав грати у полтавській “Ворсклі”.

Біографія

Андрій П'я́тов - уродженець Кіровограда, в якому народився в 1984 році. З дитячих років почав грати в футбол і проходив навчання в спеціалізованих навчальних закладах для молодих спортсменів.

Кар'єра

Професійну кар'єру Андрій П'я́тов починає в 2001 році з виступів за полтавський клуб «Ворскла».

У 2006 році спортсмен переходить в донецький «Шахтар». Стає одним з кращих воротарів в історії команди. Піком кар'єри Андрія П'я́това варто назвати чемпіонство в Кубку УЄФА в 2009 році.

На даний момент активно продовжує кар'єру і закріпився як воротар, який найчастіше відбиває пенальті.

Крім кар'єри в «Шахтарі», Андрій П'я́тов активно виступає за збірну України з футболу. Грає за команду країни з 2006 року і став одним з кращих її воротарів в історії.

Досягнення

Андрій П'я́тов є семиразовим чемпіоном України у складі футбольного клубу «Шахтар». Багаторазовий володар Кубка України і Кубка УЄФА. У складі рідної команди вигравав Суперкубок України. Також є віце-чемпіоном молодіжного чемпіонату Європи 2006 року. Займає місце віце-капітана «Шахтаря» і збірної України з футболу. Визнаний заслуженим майстром спорту України. Багаторазово визнавався кращим воротарем України і одним з кращих футболістів на цій позиції в світі. Андрій  П'я́тов - кавалер Ордена «За мужність».

Чутки і скандали

Гучний скандал за участю Андрія П'я́това виник в 2015 році, коли в Інтернеті з'явилися фотографії гравця «Шахтаря» в компанії з бойовиками так званої «ДНР». Сам воротар заявив, що не знав з ким фотографувався і спростував всі звинувачення в сепаратизмі.

Статки і джерела доходів

Андрій П'я́тов - один з найбільш високооплачуваних гравців футбольного клубу «Шахтар». Його зарплата за один місяць становить 3,8 мільйона гривень. Загальні статки  воротаря становлять не менше трьох мільйонів доларів.

Особисте життя і сім'я

Андрій П'я́тов перебуває у шлюбі з Юлією П'ятовою. Подружжя виховує двох дочок - Дарину і Мілану.

Фото і відео

Дата народження
27 червня 1984
Країна
Україна
Соц.мережі