Країна
Україна
Соцмережі
1230

Андрій Радченко

Національний громадський діяч. Голова правління ПАТ «Аграрний фонд». Одружений, має сина.

Біографія

Андрій Анатолійович Радченко - уродженець Харкова. Має дві вищі освіти: математика і економіста. Обидва дипломи він отримав у Харкові.

Кар'єра

З 1994 року Андрій Радченко працював в УкрСиббанку. За дев'ять років роботи пройшов шлях від спеціаліста відділу торговельних валютних операцій до керівника роздрібного бізнесу.

З 2003 року обіймав керівні посади в таких фінансових установах, як банки “Фінанси і кредит”, АБ “Індекс-банк”, Credit Agricole SA, ПІО “Глобал Україна”, інвестиційна група компаній «Фенікс-Капітал». У 2011 році очолив компанію «Агро Солюшенс.

Досягнення

У 2015 році міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко призначив Андрія Радченка головою правління ПАТ «Аграрний фонд».

Чутки і скандали

У 2016 році «Аграрний фонд» уклав відразу кілька договорів із приватною фірмою на закупівлю пшениці на загальну суму більш ніж п'ятнадцять мільйонів гривень. Великою угодою зацікавилися правоохоронні органи. У ході слідства з'ясувалося, що підприємці для укладення вигідної для себе угоди передали керівництву "Аграрного фонду" хабар у розмірі півмільйона гривень.

У 2018 році кероване Андрієм Радченком державне підприємство закупило у фірми, яка належить Дмитрові Фірташу, добрив на суму три мільярди гривень. Причому "Аграрний фонд" відмовляється надати інформацію про обсяг закуплених добрив.

Статки і джерела доходів

Власної нерухомості у Андрія Радченка немає. У його декларації вказані дві квартири в столиці: одна належить його дружині, іншу топ-менеджер орендує.

Mercedes GLE 43 2016 року випуску, на якому їздить Андрій Радченко, обійшовся йому в 2,5 мільйона гривень. BMW X3 2014 року належить його дружині.

Андрій Радченко є кінцевим бенефіціаром підприємства "Сварт-СТУДІО", яке займається виробництвом та торгівлею офісними та магазинними меблями.

Зарплата у топ-менеджера за 2017 рік склала 1,7 мільйона. Дохід від бізнесу дружини приніс майже 700 тисяч гривень.

Андрій Радченко та його дружина не зберігають гроші в банках. Готівковими коштами у нього 70 тисяч доларів і 350 тисяч гривень, у дружини - 400 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Дружину Андрія Радченка звуть Еліна. У подружжя є син Іван.

Фото і відеоКраїна
Україна
Соцмережі