Дата народження
26 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Український театральний та кіноактор, актор дубляжу. Заслужений артист України (2016). Офіційний затверджений голос Тома Круза в Україні. Одружений.

Дата народження:
26.04.1974 р.
Рідне місто:
Київ

Андрій Самінін - дитя людей мистецтва. За словами Андрія, він буквально виріс у театрі. Йому ще не було трьох років, як мати винесла його на сцену. Гримерки стали фактично ігровими кімнатами дитини.

Весь театральний антураж виявився близьким і привабливим для хлопчика. Завдяки маминій бурхливої ​​діяльності, Андрій Самінін не уявляв собі кращої спеціальності, ніж професію театрального актора.

Разом із тим батьки не наполягали, щоб їхній син подався в мистецтво. Пізніше в інтерв'ю Андрій Самінін розповідав, що акторське ремесло було його усвідомленим вибором.

Здобувши середню освіту, хлопець вступив до театрального університету ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). Там він осягав мистецтво акторської професії.
Будучи студентом, Андрій дебютував у кіно. Це сталося в 1994-му році. Андрій Самінін виконав маленьку роль у картині «Вітри».

У 1997-му році Андрій Самінін увійшов до складу трупи Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

У 2009-му році він проявив свої режисерські здібності. Актор поставив спектакль «Граємо Чонкіна» за твором Володимира Войновича.

Справжню славу йому принесла картина «Як гартувалася сталь». У ній він зіграв Павку Корчагіна. Стрічка створювалася в 1999 році до 50-річчя КНР, її зустріли з величезним захватом. З 2000-го року Андрій Самінін почав активно зніматися в кіно.

Глядачам він особливо полюбився і запам'ятався за ролями в таких серіалах, як: «Справа була на Кубані», «Брат за брата», «Офіцерські дружини» і багато інших.

У 2015-му році Андрій Самінін виконав головну роль в детективному серіалі «Пес».

Актор озвучив ряд мультфільмів і кінокартин в українському дубляжі. Його голос прозвучав у таких стрічках, як: «Шрек-3», «Шрек назавжди», «Мадагаскар-2», «Мадагоскар-3», «Кіт у чоботях», «Завжди говори «Так»», «Гаррі Потер і смертельні реліквії» і в багатьох інших. Андрій Самінін є офіційно затвердженим голосом Тома Круза в Україні.

Особисте життя

Андрій одружений. Його дружиною є актриса Леся Самаєва. Пара познайомилася ще в студентські роки. Леся та Андрій вчилися в одному ВНЗ. Любов між ними спалахнула на знімальному майданчику фільму «Як гартувалася сталь».
У 2001-му році в родині народилася дочка. Її назвали Марією.

Статок

Доходи актора поки не підраховані пресою.

Дата народження
26 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі