Дата народження
01 січня 1964
Країна
Україна
Соцмережі

Український співак, фронтмен рок-групи «Кому вниз». Уродженець Києва. Група «Кому вниз» і Андрій Середа співпрацюють з українськими націоналістичними організаціями. Андрій Середа довгий час озвучував документальні фільми і рекламні ролики на українському телебаченні. Одружений, має сина.

Дата народження: 01.01.1964 р

Рідне місто: Київ

Андрій Середа народився в сім'ї інженерів. З дитинства він тяжів до світу мистецтва. Ще в шкільні роки Андрій створив аматорський ляльковий театр. Його дебют як музиканта відбувся в 1983-му році. Тоді він підніс незвичайний подарунок до Дня Народження батька. Андрій склав для нього пісню на вірші Т. Г. Шевченка «Суботів».

Після школи Андрій Середа вступив на акторський факультет театрального інституту.

Свою акторську діяльність він почав у трупі Віталія Малахова. Але на сцені цього молодіжного театру Андрій виступав не довго. Через внутрішні розбіжності йому довелося покинути трупу. Надалі Андрій Середа вирішив присвятити себе музиці.

Так, в 1988-му році з'явилася рок-група «Кому вниз». Спершу вона функціонувала як оркестр при театрі «Гротеск». Через деякий час рокерський колектив став самостійною одиницею.

Великий дебют «Кому вниз» відбувся в 1989-му році на престижному фестивалі «Червона Рута». Команді вдалося здобути перемогу на цій музичній події.

У тому ж році «Кому вниз» випустили дебютний альбом під назвою «Падай вгору».

Лише через рік Андрій Середа та його група відправилися в закордонні гастролі по Канаді.

Займаючись музикою, Андрій не покидав акторське мистецтво. Протягом тривалого часу він озвучував фільми і рекламні ролики.

У 1999-му році рокер став ведучим на телеканалі «Ера».

З 2002-го по 2004-й рр. Андрій Середа озвучував гасла президентської кампанії Віктора Ющенка.

З 2006-го по 2007-ий рік він озвучував рекламні ролики партій «Наша Україна» і «Народна самооборона».

З 2006-го року рокер також озвучував і дублював мультфільми.

Андрій Середа підтримує націоналістичні організації і партії.

Особисте життя

У 1988-му році Андрій одружився на Світлані. На той момент дівчині було 18 років. Вона вчилася в інституті комунальних послуг. Пізніше Світлана стала робітницею ЖЕКу.

У 1989-му році у пари народився син. Батьки назвали його Олександром.

Скандали

У 2011-му році на зустрічі з делегатами ВО «Свобода» Андрій Середа взявся вигукувати гасла нацистів. Це призвело до бурхливого скандалу.

У 2016-му році в одному з інтерв'ю Андрій Середа повідомив, що покійний Кузьма Скрябін причетний до вбивств на Євромайдані. Рокер пояснив це тим, що свого часу Кузьма підтримував Віктора Януковича, влада якого привела до смерті мітингувальників. Андрій зазначив: «Один раз - це вже, вибачте, Гондурас». Музикант також повідомив, що публічна людина не може бути непричетною до політики. Для цього не обов'язково виступати з гаслами, творчість без того впливає. За словами Андрія, нейтральна позиція музиканта - всього лише відмазка або прояв безпринципності.

Статок

Інформація про доходи Андрія Середи не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
01 січня 1964
Країна
Україна
Соцмережі