Дата народження
20 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Шараскін

Андрій Шараскін - член партії "Голос". Кіборг Донецького аеропорту з позивним "Богема", актор і режисер.

Дата народження:
20.09.1977 р.
Рідне місто:
Тернопіль

Андрій Шараскін також відомий як Богема. Саме під таким позивним артист воював в АТО в команді прославлених кіборгів.

Він навчався в тернопільській школі №9. Пізніше хлопець вступив до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого.

Свою режисерську та акторську кар'єру Андрій Шараскін побудував у Львівському театрі юного глядача.

Уперше в кіно він засвітився у 2001-му році. Тоді на екрани вийшов сезон серіалу «День народження Буржуя». На той раз Андрію дісталася епізодична роль. У 2013-му році він знову з'явився на телебаченні в серіалах «Жіночий лікар» і «Заручники минулого». Пізніше Андрій Шараскін взяв участь у створенні художнього фільму, заснованого на реальних подіях. Картина отримала назву «Кіборги». У ній розкрито події, що розгорнулися у 2014-му році в донецькому аеропорту. Андрій Шараскін був не тільки свідком, але також безпосереднім учасником тих бойових дій.

Узимку 2014-го року, коли почалася стрілянина на Євромайдані, Андрій Шараскін приєднався до протесту. Він брав участь у патрулюванні й обороні Майдану.

Навесні того ж року він вступив до табору вишколу. Уже в червні Андрій Шараскін почав воювати на Донбасі. Незабаром він взяв участь у битві за донецький аеропорт. Надалі він став командиром 5-го окремого добровольчого батальйону «Правий сектор». Цей батальйон пізніше прозвали кіборгами.

За заслуги під час визволення Донецького аеропорту Андрія Шараскіна нагородили іменною зброєю.

У 2019-му році Андрій приєднався до політичної партії «Голос змін», лідером якої є Святослав Вакарчук.

Особисте життя

Інформація про сімейний стан Андрія Шараскіна не представлена в пресі.

Скандали

У 2014-му році Андрій Шараскін розповів журналістам таємниці сепаратистів в АТО. За словами Андрія, солдати противника виходили на бій, будучи під психотропними речовинами. Здавалося, коли по них стріляли, вони не розуміли, що відбувається.

Цитати

На думку Андрія Шараскіна, перемогти імперські апетити Росії неможливо, поки війну на Донбасі називають окупацією. Шараскін вважає, що для перемоги над Росією потрібно виводити бойові дії за межі України. На користь вітчизняних військових можуть зіграти протестні настрої на Кубані.

Статок

Інформація про доходи Андрія Шараскіна поки не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\27-31.05\30.05\Андрей Шараскин.jpg


Дата народження
20 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі