Дата народження
08 січня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Табалов

Андрій Табалов: «молочний король» і народний депутат

Син впливового батька, який продовжує сімейну справу на молочних фермах і в стінах парламенту.

Біографія

Андрій Табалов є представником нової української еліти. Майбутній магнат і політик народився в родині впливового батька - Олександра Табалова, що є одним з найбільш багатих аграріїв України.

Андрій Табалов, біографія якого була розміщена його піарниками на багатьох ресурсах, з'явився на світ в 1978 році в Кропивницькому (колишній Кіровоград).

Сім’я

Батько молодого політика і магната є власником об'єднання компаній «Формула смаку», господарем «Кіровоградського хлібозаводу» і народним депутатом України.

Андрій Табалов позиціонує себе, як сім'янин, громадський працівник і спортсмен. Так, мільйонер перебуває у шлюбі і виховує двох дітей.

Освіта

Син мільйонера з дитинства мав доступ до великих ресурсів. Андрій Табалов отримав гарну шкільну освіту і вивчив мови, а також мав розгульну юність. Однак, за наполяганням батька отримав солідну освіту.

У 2001 році син багатого родича закінчив Університет Брайтона в Великобританії. Однак, Андрій Табалов, Кіровоград для якого був завжди малий, не зупинився на одному дипломі. Він отримав ще дві освіти, крім ступеня в бізнесі.

Табалов-молодший пройшов навчання у Центральноукраїнському національному технічному університеті за  спеціальністю «Економіка». Син мільйонера також навчався в скандально відомій Одеській юридичній академії, де нібито вивчав право.

Крім того, депутат є професійним дзюдоїстом. Секретар міськради Кропивницького має чорний пояс по дзюдо і очолює місцеву Федерацію східних єдиноборств.

Кар'єра і бізнес

Андрій Табалов, сім'я якого була однією з найбільш впливових і багатих в тодішньому Кіровограді, з ранніх років приєднується до сімейного бізнесу. У 1996 році батько робить майбутнього наступника комерційним агентом його фірми «Кіровоградоптсервіс».

Через два роки Табалов-молодший пробує свої сили в роздрібній торгівлі, обіймаючи посаду директора найбільшого і найрозкішнішого в той час торгового центру в Кіровограді - «1001 дрібниця».

Після отримання диплома в британському університеті Андрій Табалов намагається побудувати кар'єру на «Туманному Альбіоні». Протягом невеликого періоду в 2001 році син багатого українця працює в якості фінансового аналітика в лондонському офісі компанії «Американ Експрес».

Однак, вже взимку 2002 року Андрій Табалов неохоче повертається на Батьківщину, де змушений продовжити роботу над розвитком бізнес-імперії батька. До 2003 року він значиться одним з керівників підприємства «Лігургія». Дана структура була створена Табаловим-старшим спільно з італійською стороною і була найбільшим успіхом для того часу.

У період з 2003 по 2007 роки син мільйонера контролює роботу головного бізнесу батька - групи виробничих компаній «Формула». Підприємства Табалова розміщувалися в 5 областях нашої країни містить 24 підрозділи.

З продукцією компанії «Формула смаку» знайомі мільйони українців. Сім'я підприємців володіє справжньою «хлібною імперією», в яку входять десятки заводів з виробництва хліба та кондитерських виробів.

Крім того, Андрій Табалов контролює тепличні господарства, продукція яких надходить на столи сотень тисяч жителів нашої країни.

В руках Табалова знаходиться повний цикл аграрного виробництва. Так, сім'я депутатів сама виробляє сировину для свого хліба і кондитерських виробів і поширює їх по Україні. Синові магната доводилося контролювати роботу найбільших хлібозаводів в центрі і на півночі країни, стежити за виробництвом та налагоджувати мережу розповсюдження продукції.

Андрій Табалов, Фейсбук якого доступний для всіх охочих, також працював над міжнародним поширенням продукції свого сімейного бізнесу. У період з 2007 по 2011 роки молодий підприємець займав пост директора спільного з італійською стороною підприємства «Лігургія».

У 2012 році Андрій Табалов переходить на керівну посаду в компанії «Домініон-Кіровоград».

У 2014 році сімейний бізнес набирає нових обертів. Так, Табалови перетворюються у «молочних королів».

Створюється компанія «Волошкове поле», яке є одним з найбільших постачальників молока в сучасній Україні.

Компромат та чутки

Андрій Табалов спільно з батьком намагаються побудувати політичні кар'єри. Відповідно до заяв джерел, аграрні магнати ніколи не мали політичних амбіцій.

«Королі Кіровограда» використовували свої депутатські мандати виключно як інструмент захисту бізнесу і отримання нових можливостей для збагачення.

Спроби закріпитися у вищих ешелонах влади Табалови роблять в 2012 році. Тоді батько і син проходять до Верховної Ради від партії «Батьківщина».

Однак, ставши членами парламенту, магнати відмовилися входити до фракції, за списками якої вони потрапили в стіни законотворчого органу. Андрій Табалов та його батько Олександр не збиралися відстоювати політичні цілі партії, місця в якій, за чутками, їм обійшлися в мільйони доларів.

Відзначимо, що причини «попрощатися» з тодішніми лідерами опозиції Арсенієм Яценюком та Олександром Турчиновим у Андрія Табалова все ж були. Так, «Батьківщина» відмовилася відстоювати інтереси свого кандидата в тодішньому Кіровограді. По суті, Табалов «вибив» для себе перемогу на мажоритарному окрузі самостійно, використовуючи свої зв'язки і гроші.

Так, Табалові були названі першими «тушками» сьомого скликання Верховної Ради України.

Під цим поняттям в українській політиці мають на увазі депутатів, «які торгують голосами». Безпартійні політики голосують за ті закони, за які їм заплатили. Таким чином «тушки» є вкрай важливими членами парламенту, оскільки саме від їх голосів залежить прийняття того чи іншого закону.

Вигідну позицію «фрілансерів» зайняли і Андрій Табалов з батьком. Вони пішли на конфлікт з тодішнім керівництвом «Батьківщини» і решту життя вирішували свої численні бізнес-завдання.

Згідно з даними офіційної біографії, Андрій Табалов активно займався в парламенті законодавчою діяльністю. Зокрема мільйонер засідав в Комітеті з питань податкової політики і навіть очолював один з його підкомітетів, який займався проблемами місцевих зборів.

Відзначимо, що підкреслений політичний нейтралітет Табалова позбавив їх від багатьох бід й надалі. Так, батько і син не голосували за «диктаторські закони» і лише спостерігали з боку за політичними баталіями в стінах парламенту взимку 2014 року.

Андрій Табалов повернувся в політику в 2016 році, проте в даний момент працює лише на локальному рівні, бувши секретарем міської ради Кропивницького.

Компанії «Формула» і «Волошкове поле» є одними з найбільших виробників молока, хлібопродуктів і кондитерських виробів. Андрій Табалов поставляє продукцію першої необхідності і ласощі в кожен четвертий український дім.

Відзначимо, що позиції бізнес-імперії Табалова сильніші в центрі і на півночі країни. В інші регіони підприємців не пускають конкуренти, через що батько з сином в найближчих планах мають на меті розширення свого бізнесу.

Андрія Табалова і його батька Олександра звинувачують в нечесній конкуренції і тиску на інших виробників.

Наприклад, вони скуповували заводи-конкуренти і закривали їх, щоб збільшити рентабельність раніше відкритих виробництв.

Саме Табалових називають «руйнівниками» середніх і дрібних виробників хліба і молока на Кіровоградщині і в сусідніх областях. Батько і син скуповували конкурентів, або робили їх роботу нерентабельною і змушували закриватися.

Табалові, як і багато інших вітчизняних мільйонерів, не хочуть платити податки в Україні. Згідно з даними джерел, підприємство «Формула» і «Волошкове поле» оформлені на офшор на Кіпрі. Сам Андрій Табалов заявляв, що «дивне» оформлення найбільших аграрних компаній країни пов'язані з реорганізацією активів групи.

Під час скандалу 2012 про сім'ю депутатів-мільйонерів стало відомо ще одну цікаву деталь.

Андрій Табалов з батьком Олександром були діловими партнерами одіозного депутата від «Партії регіонів» Віталія Хомутинника.

Сім'я не коментувала ці чутки, а їх тодішній «бос» Арсеній Яценюк заявив, що Табалов нібито продали свою частку в бізнесі скандального політика.

Піарники Андрія Табалова не забувають згадати в офіційних прес-релізах про його активну громадську роботу. Згідно з їхніми даними, мільйонер голосував за пакети реформаторських законів в парламенті і зробив багато для реформування податкового законодавства в Україні.

Піарники не забули згадати і про 1800 звернень громадян до народного депутата і відкриття ним в рідному Кропивницькому Штабу юридичної допомоги військовослужбовцям. Однак, жителі міста заявляють, що успіхи Табалова перебільшені і його робота жодним чином не впливає на життя міста або області.

Декларація

Андрій Табалов, сім'я якого є однією з найбільш багатих в Кіровоградській області, не оголошує інформацію про свої доходи. Син мільйонера і агромагнат декларував «скромні» доходи в 600 тисяч гривень на рік. Також згідно з офіційними даними, у Табалова-молодшого немає власного житла, проте є два авто преміум-класу.

Згідно з даними експертів, господар групи «Формула» і «Волошкове поле» є доларовим мультимільйонером. Сума статків Андрія Табалова оцінюється від 80 до 100 мільйонів доларів. Однак, офіційно власник заводів заявляє, що є підприємцем «середньої ланки».

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=P__RaTc7yWk
Дата народження
08 січня 1978
Країна
Україна
Соцмережі