Дата народження
12 лютого 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Терновський

Терновський Андрій Юрійович: депутат-мільйонер, ексрегіонал, соратник Труханова

Терновський Андрій Юрійович - ще один одеський мільйонер, який намагається пробитися в політику. Нині є депутатом міської ради, що не заважає йому займатися бізнесом. 

Біографія

Андрій Терновський народився 12 лютого 1972 року. Виріс та живе в Одесі. Подіями з життя та результатами громадської діяльності до обрання депутатом активно ділився в мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружений з Терновською Іриною Романівною, яка є співвласницею ТОВ “Мебліоптторг”. Разом подружжя виховує чотирьох дітей: двох синів та дві доньки.

Освіта

Після закінчення школи Терновський вступив до Одеського державного економічного університету, в якому вивчав аналіз господарської діяльності підприємства та бухгалтерський облік. Також навчався в Одеському державному університеті ім. І.Мечникова. 

Кар'єра

За даними видання “Чесно”, Юрій Терновський з 1996 року займається підприємницькою діяльністю. Очолював компанію “Мебтекс”. 

З 2006 року і до сьогодні працює депутатом Одеської міської ради. 

Довгий час був членом фракції “Партії регіонів”. Після зміни влади приєднався до партії “Довіряй ділам”, яку очолює ексрегіонал Геннадій Труханов. Обраний по округу №17. Входить до постійної комісії з питань землеустрою та земельних правовідносин. 

Є кандидатом в майстри спорту з плавання.

Декларація

За даними електронної декларації 2018 року, Андрій Терновський володіє в Одесі двома квартирами на 36 та 330 кв.м, двома маєтками площею 103 та 157 кв.м, чотирма земельними ділянками, одну з яких орендує, та складським приміщенням на 93 кв.м.

Також у власності депутата знаходиться кілька підприємств (ТОВ “Мебліоптторг”, ПП “Максима-М”, ТОВ “Меркурій+”, ТОВ “Мебтекс” та консалтингова фірма “ЮГТ”) з загальним уставним капіталом на суму майже 100 мільйонів гривень. 

Дружина чиновника нерухомості не задекларувала, зате відмітила кілька дорогих аксесуарів: брендові наручні годинники та колекцію золотих прикрас з дорогоцінним камінням. 

Річний дохід Андрія Терновського склав більше 4 мільйонів гривень. Також він зберігав 7,3 мільйона гривень готівкою. Ще майже 100 тисяч гривень заробила його дружина, яка також мала значні заощадження на суму 1,3 мільйона гривень, 70 тисяч доларів та 3 300 євро. Крім того, 17 мільйонів гривень та майже 100 тисяч доларів подружжя позичило третім особам.

Їздить депутат на MERCEDES-BENZ 1992 р.в., а пані Ірина - на CITROEN BERLINGO 2011 р.в. 

Дата народження
12 лютого 1972
Країна
Україна
Соцмережі