Дата народження
28 квітня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Войницький

Український письменник, pr-фахівець, журналіст. Нині IT-журналіст, також займається рекламою, маркетингом і PR. 

Біографія

Андрій Любомирович Войницький з'явився на світ у Полтаві 26. 04. 1983 року. Вищу освіту здобув у Харківському національному університеті імені Каразіна. Своєю спеціальністю вибрав історію.

Кар'єра

Після закінчення вищого навчального закладу Андрій підробляв різноробочим, вантажником на квартирних переїздах і гардеробником. Деякий час працював у сфері торгівлі як торговий представник і продавець.

Викладав історію України в одній зі шкіл Харкова, проте ні грошей, ні задоволення така діяльність не приносила.

Андрій Войницький почав писати огляди і аналітичні статті для друкованих та інтернет-видань. У 2012 році опублікував у мережі розповідь «Гумове сонечко, пластмасові хмаринки». Брав активну участь у подіях на Майдані.

Войницький є головним редактором порталу інформаційно-розважального характеру «Мій Харків».

Досягнення

У 2015 році Андрій Войницький випустив книгу «Скільки коштує бути білою вороною». До збірки оповідань увійшли твори «Ілюзорний сокіл», «Крики», «1991», «Гантелі» і «Отто Вайнінгер».

Видав у 2018 році книгу «Новини». У ній Андрій Войницький розмістив розповіді «У міліції мучать», «Матюк», «Страх і відраза в Харкові» та інші.

Чутки і скандали

Судячи з численних фотографій у соціальній мережі Facebook, письменник має проблеми з алкоголем. На фото він часто перебуває в стані алкогольного сп'яніння. Улюбленими справами, за словами самого письменника, є читання, алкоголь і заняття сексом.

Книга «Скільки коштує бути білою вороною» присвячена життєпису журналіста, що розслідує потоки наркотрафіку в Харкові. Презентація книги була організована в місті Франкфурт-на-Майні під час книжкової виставки 2015 року.

У 2018 році Андрій розмістив на своїй сторінці оголошення про знайдену собаку. Завдяки широкому розголосу для лабрадора знайшлося більше десяти бажаючих стати господарями. Весь час поки продовжувалися пошуки старих і нових господарів, величезний пес жив у квартирі Андрія.

Статки  і джерело доходу

За власним визнанням Андрія Войницького, він не хоче бути багатим. А якби захотів, то став би ним. Адже людину, на думку письменника, відокремлює від багатства тільки її власне небажання заробити.

Особисте життя і сім'я

Неодружений. На особистих фотографіях у Андрія багато жінок, проте з жодною з них його не пов'язують тривалі стосунки.

Фото і відео

Світлина від Юлії Ткаченко.

https://www.youtube.com/watch?v=sOZZFeKIUd0


Дата народження
28 квітня 1983
Країна
Україна
Соцмережі