Дата народження
15 травня 1965
Країна
Україна
Соцмережі
299

Андрій Золотарьов

Біографія

З'явився на світ в Дніпропетровську 15 травня 1965 року.

Закінчивши середню школу №67, вступив в Воронезький державний університет на факультет історії. Закінчити ВНЗ завадила служба в армії, на Північному флоті.

Після армії закінчив навчання в Дніпропетровському державному університеті. У 1989 році отримав диплом про вищу юридичну освіту.

Кар'єра

З 1994 року співпрацював в якості політичного консультанта з Олександром Рябченко, народним депутатом України другого скликання, і Володимиром Литвином.

Протягом року, з 1996 по 1997 рік брав участь у розробці політичної стратегії для Юлії Тимошенко.

У 2003 році став одним із співзасновників об'єднання громадян «Центр соціальних досліджень «Наша Україна».

Виступив в якості одного з організаторів при створенні в 2005 році Дніпропетровської обласної громадської організації правового захисту «Громадяни».

Часто з'являється на екранах як політичний експерт і представник Українського інформаційно-аналітичного центру «Третій сектор».

Досягнення

У соціальній мережі Facebook за повідомленнями на особистій сторінці Андрія Володимировича Золотарьова стежать близько тисячі користувачів.

Чутки і скандали

Цікаво, що сама організація «Український інформаційно-аналітичний центр «Третій сектор», очолювана Андрієм Володимировичем Золотарьовим, схоже не має ні адреси, ні реєстрації, ні співробітників.

Співзасновниками в «Нашій Україні» виступили депутат 2 і 3 скликання Сергій Чукмасов, кандидат в депутати Ради 3-го скликання від «Народного Руху» Леонід Талько і Дніпропетровський депутат Гліб Пригунов.

У випадку з Дніпропетровською правовою організацією «Громадяни», разом з Андрієм Володимировичем Золотарьовим її організаторами були Дніпропетровські адвокати з бюро «Шерман» Ілля Бондар та Ігор Міхель, колишній помічник депутата з БЮТ Михайла Соколова - Вадим Араз, депутат 3-го скликання від «Батьківщини» Володимир Соколов, лікар і заступник директора Інституту гастроентерології Володимир Діденко, а також власник оптової компанії «Укрімекс »Ігор Жердзицький.

Стан і джерело доходу

Джерела доходу Андрій Володимирович Золотарьов не афішує. Зареєстровані на його ім'я організації є неприбутковими. За непрямими ознаками можна судити про те, що примарний Центр «Третій сектор» має достатнє фінансування, однак про його джерелі судити важко.

Особисте життя і сім'я

Одружений з 1990 року.

Брат Андрія Володимировича Золотарьова, Євген, виїхав до Ізраїлю і там працює в одній з клінік Тель-Авіва.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=2a_8VQrNCEc

Дата народження
15 травня 1965
Країна
Україна
Соцмережі