Дата народження
10 березня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
948

Аніта Луценко

Українська спортсменка, професійний тренер, відомий експерт зі схуднення . Інструктор шоу Зважені та щасливі. Майстер спорту та срібна чемпіонка Європи зі спортивної аеробіки, багатократна чемпіонка України з аеробіки та фітнесу. Ведуча спортивної рубрики. Організатор суспільних заходів, метою яких є здобуття мотивації для занять спортом та підтримка здорового способу життя. 

Біографія

Аніта Луценко - знаменита українська спортсменка, інструктор і телеведуча. Народилася в 1984 році в столиці України в родині адвоката і інженера. Після школи здобула вищу освіту. Має диплом бакалавра за спеціальністю «Олімпійський професійний спорт» і диплом магістра за спеціальністю «Організація спортивних подій».

Кар'єра

Спортивну кар'єру Аніта Луценко починає в дошкільному віці. Активно виступає на українських і міжнародних змаганнях у період з 1994 по 2002 роки. Виграє безліч чемпіонатів зі спортивної аеробіки. Чемпіонка України з аеробіки та фітнесу.

Активно займається тренерською і інструкторською діяльністю. Автор і учасник безлічі семінарів і майстер-класів із фітнесу.

У 2011 році починає кар'єру на телебаченні і стає тренером на одному з реаліті-шоу, присвяченому схудненню і здорового способу життя. Регулярно знімається на телебаченні і до сьогодні.

Досягнення

Аніта Луценко - найвідоміший спортивний тренер та інструктор в Україні. Крім телевізійної кар'єри, має спортивні досягнення - майстер спорту зі спортивної аеробіки та віце-чемпіонка Європи. Визнана багаторазовою чемпіонкою України з фітнесу та аеробіки. Фіналістка першості Європи з фітнесу.

Чутки і скандали

Аніта Луценко масово критикується в ЗМІ і в соціальних мережах. Її називають грубою, вимогливою і безсердечною. Користувачів мережі шокує її поведінка і методи роботи з повними людьми. Луценко звинувачують у доведенні до смерті кількох учасників її телевізійного шоу. Після участі в проекті багато людей раптово вмирали, оскільки їх організм не витримував навантажень, які дає Аніта на шоу. Критикується колегами за методи роботи і комунікативні навички. Звинувачується в непрофесіоналізмі, хамстві і нарцисизмі.

Аніта Луценко регулярно шокує консервативну громадськість, викладаючи в соціальних мережах свої голі фото.

Статки і джерела доходів

Аніта Луценко - найбільш високооплачуваний інструктор фітнесу України. Заняття з нею індивідуально коштує кілька сотень доларів. Тренер також регулярно організовує майстер-класи та тренінги, які приносять їй значні доходи. Активно знімається в телевізійний проектах, гонорари за які оцінюються кількома десятками тисяч доларів. За оцінкою експертів індустрії, дохід Аніти Луценко за рік наближається до позначки в 100 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Аніта Луценко має постійного партнера, якого приховує від преси. Відомо, що її супутник-бізнесмен є батьком її дочки Мії, яку вона народила в 2016 році.

Фото і відео


Дата народження
10 березня 1984
Країна
Україна
Соцмережі