Дата народження
06 жовтня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Біографія

З'явилася на світ в місті Дніпропетровськ (зараз - Дніпро) в 1990 році.

У 2014 році здобула вищу освіту в Дніпропетровському національному університеті імені О. Гончара за спеціальністю юриспруденція.

Кар'єра

З 2010 по 2012 рік працювала в приватній компанії «Криптон», розташованої в Павлограді.

Протягом чотирьох місяців в 2013-2014 році займала пост секретаря судового засідання в Жовтневому районному суді.

Досягнення

Кількість підписників Анни Миколаївни Алхімової в мережі Instagram більше двох мільйонів чоловік.

Чутки і скандали

Все тіло Анни Миколаївни Алхімової прикрашено татуюваннями. Здебільшого це написи, наприклад, на ступнях написано «Мрії збуваються» і лаконічні малюнки, наприклад, троянди вітрів на плечах. Першим татуюванням став напис «Любов до батьків безкорислива». Заявляє, що всі її тату - це знаки протесту.

За її власними словами, до заміжжя вела розгульне життя. Пила багато алкоголю, спробувала всі види наркотичних речовин, у багатьох барах через непристойну поведінку була в «чорних списках».

Знялася в кліпі гурту «НеАнгели», зігравши саму себе. У 2017 році взяла участь в зйомках фільму «Majоr Creampie». Досвід сподобався. Однак дівчина віддала перевагу б зніматися в повноцінному кіно, але її ніхто поки не кличе.

Чоловік Анни Миколаївни Алхімової виступає проти оголених фотосесій, великої кількості фото з чоловіками. У разі фотосесій в білизні вимагає, щоб фотографом була жінка.

Мама блогера, Ірина Броніславівна Алхімова, є заступником керівника державного похоронного бюро «Агенство «Ритуал» в Дніпрі.

За словами дівчини, вона відмовилася від пропозицій брати участь в телевізійних проектах «Острів колишніх» і «Холостяк» заради того, щоб бути поруч з чоловіком.

Стан і джерело доходу

Основним джерелом доходу для Анни Миколаївни Алхімової є реклама в її Instagram. За фотографію з продукцією рекламодавця потрібно заплатити близько 6 тисяч гривень. А відео з описом продукту або послуги обійдеться від 400 доларів США.

Особисте життя і сім'я

Вийшла заміж в 2017 році за бізнесмена Олександра Буряченко. У 2018 році народила дитину.

Фото і відео

https://radio.vesti-ukr.com/radiotop/43595-alhimova-o-k-prishla-populyarnost-v-instagrame.html

Дата народження
06 жовтня 1990
Країна
Україна
Соцмережі