Дата народження
27 листопада 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Анна Дурицька

Українська фотомодель

Біографія

Анна Олександрівна Дурицька з'явилася на світ у Київській області, в місті Біла Церква 27.11.1991 року.

У 2013 році Анна отримала освіту в Національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Дівчина навчалася на факультеті бухгалтерського обліку та аудиту.

Захистила диплом у напрямку психологія в 2016 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Кар'єра

З 2000 року основною професією дівчини є модельний бізнес.

Протягом року з 2011 по 2012 рік Анна Дурицька займалася продажем туристичних путівок, як представник компанії «Джойн Ап».

Досягнення

У 2018 році модель брала участь в українському відбірковому турі міжнародного конкурсу «Міс Всесвіт». За результатами конкурсів Анна зайняла третє місце.

Чутки і скандали

У 2017 році Анна стала свідком вбивства в Москві опозиційного політика Бориса Нємцова. Після цього вона переїхала до батьків в Україну, до Києва. На території країни, за даними спецслужб, на неї як на головного свідка було скоєно кілька замахів. Всі їх вдалося запобігти. Брат убитого політика вважає, що Борис був застрелений в момент зустрічі з українською дівчиною для того, щоб мати можливість приписати це вбивство українським спецслужбам.

ЗМІ називають Анну то коханкою, а то ескорт-супроводом для політика Бориса Нємцова. За даними видання «Комсомольська правда в Україні», в 2014 році Борис Нємцов купив для дівчини квартиру в Голосіївському районі столиці України. Газета називає вартість покупки - сто тридцять тисяч доларів. Однак зі слів Інни Дурицької, матері української моделі, спонсором для Анни політик не був і фінансово її не підтримував.

З чуток, які циркулювали в жовтій пресі, Анні довелося робити аборт. Для цього вона лягала в одну з клінік Швейцарії. Усі витрати на себе взяв Борис Нємцов, оскільки і дитина була від зв'язку з ним. Люди, близькі до пари, розповідали, що у Анни було прізвисько «Баунті».

Статки і джерело доходу

У 2015 і 2016 році Анна купила чотири квартири в Києві. За даними ЗМІ, дівчина здає ці квартири в оренду. Виходячи з середньої вартості оренди квартир в Києві, можна припустити, що щомісяця вони приносять моделі від 2 до 4 тисяч доларів США. Їздить Анна Дурицька на позашляховику.

Особисте життя і сім'я

Є молодший брат.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Дурицкая Анна"

https://www.youtube.com/watch?v=p6XvRINXAC4

Дата народження
27 листопада 1991
Країна
Україна
Соцмережі