Дата народження
22 жовтня 1994
Країна
Україна
Соцмережі

Актриса

Дата народження: 22.10.1994 р.

Рідне місто: Київ

Анна Кошмал народилася в сім’ї військового та вчительки. З дитинства її вабив привабливий світ мистецтва. З ранніх років вона займалася хореографією. Спершу дівчинка освоювала балет, після - бальні танці, а потім перейшла в спортивні. Крім того, Анна Кошмал займалася вокалом і вчилася в музичній школі. Здобувши середню освіту, Аня остаточно визначилася з вибором майбутньої професії. Вона вирішила стати співачкою. Життєвий вибір дочки не підтримали її батьки. Проте дівчинка вступила в естрадно-циркове училище на вокальне відділення.

У 2011-му році Анна Кошмал розпочала свою кар'єру. Вона успішно пройшла кастинг. Дівчину затвердили на роль Жені Ковальової - героїні популярного серіалу «Свати». Їй треба було зіграти складного готичного підлітка, який вже давно не спілкувався зі своїми бабусями і дідусем. Залишившись з ними на літні канікули, Женя влаштовує маленьке персональне Пекло ...

Роботу в серіалі Анні доводилося поєднувати з навчанням. Але всі зусилля були виправданими. За цю роль юна актриса двічі номінувалася на престижну премію «Телетріумф».

Закінчивши училище, Анна Кошмал вступила до Академії естрадно-циркового мистецтва на вокальне відділення. Дівчині вдалося потрапити відразу на третій курс.

Відзнявшись у «Сватах», Аня отримала головну роль в серіалі «Сашка». Далі пішли головні ролі в серіалах «Не зарікайся» і «Коли настане світанок». Пізніше їй дісталася роль в комедійному серіалі «Слуга народу».

У 2012-му році Анна Кошмал почала зніматися в кліпах. Паралельно вона продовжувала зйомки в кіно.

Зараз Анна Кошмал є найбільш затребуваною та популярною молодою українською актрисою.

В одному з інтерв'ю дівчина зізналася, що, якби не знялася в серіалі «Свати», стала б танцівницею.

Артистка також записує пісні, деякі з яких служать саундтреками до фільмів.

Особисте життя

Деякий час Анна Кошмал зустрічалася зі своїм партнером по танцях. Вони були знайомі з дитинства, але в один момент дружба переросла у закоханість. Дуже скоро їх роман вичерпав себе.

Зараз дівчина перебуває у стосунках, але ім'я свого обранця тримає в секреті. На її сторінці також немає фотографій з коханим. Тому преса і шанувальники приписали їй роман з Антоном Климиком - її одногрупником з Академії мистецтв. Але цей факт вона повністю заперечує.

У 2018-му році в пресі з'явилася інформація про вагітність актриси.

Статок

Один знімальний день Анни Кошмал коштує 350 USD.

Дата народження
22 жовтня 1994
Країна
Україна
Соцмережі