Дата народження
07 червня 1974
Країна
Латвія
Соцмережі

Ведуча програми CLUB-STYLES MIX-SHOW. Професійний ді-джей, початок кар'єри: 1996 г.

Дата народження: 07.06.1974 р

Рідне місто: Рига (Латвія)

Anna Lee – красивий сценічний псевдонім. Справжнє ім'я артистки – Анна Ермане. Про Анну Лі пресі відомо зовсім небагато. Популярна артистка не любить розповідати про особисте. Всю свою увагу вона концентрує на творчості, тому суспільство знає лише одну сторону ді-джея. Це огортає її образ атмосферою загадковості, роблячи Анну Лі більш інтригуючою зіркою клубної сцени.

Свій творчий шлях Anna Lee почала у 1996-му році. Її кар'єра розвивалася швидкими темпами. До 2002-го року Anna Lee виступала у кращих нічних клубах столиці.

У 2003-му році вона стала активно гастролювати по всій Україні. Незабаром Anna Lee почала виступати за кордоном.

Дівчина стала постійним учасником найбільших тематичних фестивалів країни. Вона також брала участь у відомому проекті «Битва Ді-джеїв».

У 2005-му році Anna Lee запустила авторський радіопроект. Він отримав назву «CLUB-STYLES MIX-SHOW». Спершу він виходив в ефірі «Star FM».

Через рік «CLUB-STYLES» вийшов на «AFTERHOURS FM» – радіохвилі, що спрямована на Північну Америку та Європу.

У 2007-му році Anna Lee випустила свій перший авторський трек в дуеті з відомим trance-продюсером Renov8 «Love In Rhythm».

У 2009-му році вона видала спільну композицію з «Smart Apes». Трек отримав назву «Perfect». Досить швидко ця робота стала справжнім хітом.

Anna Lee є резидентом популярного нічного клубу «Forsage». Спільно з ним DJ проводить різні проекти. Багато з проектів Анни Лі продовжують виходити на європейських та американських радіостанціях. DJ постійно співпрацює з українською клубною хвилею «Kiss FM».

Варто відзначити, що всі її творчі ініціативи орієнтовані на розвиток і просування музики в стилі транс.

Anna Lee по праву визнана першою дівчиною-ді-джеєм в Україні і найкращим транс-ді-джеєм країни. Артистка має безліч нагород за розвиток і популяризацію транс-музики.

Разом із тим, транс від Анни Лі має власне унікальне звучання. Артистка робить ставку на емоційність композицій. Саме тому її сети вражають публіку і користуються великою популярністю. На вечірки за участю Анни Лі з'їжджається публіка з різних куточків країни.

Особисте життя

Артистка не любить розповідати про особисте. Будучи популярним ді-джеєм, Anna Lee уникає публічності.

Скандали

Anna Lee – перша в Україні жінка-ді-джей. Вона входить в топ кращих ді-джеїв країни, а також має міжнародне визнання.

Статок

Доходи Анни Лі поки не підраховані журналістами.

Дата народження
07 червня 1974
Країна
Латвія
Соцмережі