Дата народження
15 липня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
678

Анна Різатдінова

Анна Різатдінова - українська художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем (2013), багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних змагань.

Біографія

Анна Різатдінова - уродженка Криму. Майбутня гімнастка народилася в 1993 році в Сімферополі. Чемпіонка зі спортивної сім'ї. Її мати Оксана - тренер зі спортивної гімнастики, а батько - майстер спорту з плавання.

Кар'єра

Професійна кар'єра Анни Разатдіновой почалася в 2008 році з участі на Чемпіонаті Європи. Вперше входить в топ-3 міжнародних змагань на першість Європи, коли займає третє місце в командному багатоборстві. Повторює свій успіх разом з колегами також на Чемпіонаті світу.

Анна Різатдінова вперше бере участь в Олімпіаді в 2012 році. Займає на змаганнях десяте місце.

Вкрай успішним для спортсменки стає 2013 рік. Тоді гімнастка стала чемпіонкою світу, а також отримала дві срібні медалі в різних категоріях.

У 2014 года Анна Різатдінова вкрай успішно виступає на Кубку світу з художньої гімнастики - виграє дві золоті та дві бронзові медалі.

У наступному році Анна разом з колегами по українській команді займає друге місце в групових змаганнях з булавами і м'ячем. Також виграє золото на Кубку світу і перемагає на Універсіаді в Кореї.

У 2016 році Анна Різатдінова стає відомою на всю Україну після участі в Олімпійських іграх. Тоді гімнастка стає володаркою бронзи в категорії «індивідуальне багатоборство».

Анна Різатдінова зараз активно продовжує кар'єру в професійному спорті.

Досягнення

Є найбільш успішною гімнасткою сучасної України. Ганна Різатдінова - бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року. Багаторазова чемпіонка країни. Переможниця першості світу в категорії «вправи з обручем» (2013 рік). Багаторазово ставала кращою на Чемпіонатах Європи. За свої спортивні досягнення Анна Різатдінова була нагороджена Орденом Святої Ольги.

Чутки і скандали

Особисте життя призерки Олімпіади 2016 року відрізняється скандальністю. Ганна Різатдінова - мати дитини скандального народного депутата і олігарха Олександра Онищенка. Гімнастка довгий час мала стосунки з депутатом, що втік, і народила йому сина. Анна розповідала, що не має претензій до партнера. Чемпіонка зазначила, що опальний мільярдер - хороший батько і надає їй і її дитині матеріальну допомогу.

Статки і джерела доходів

Анна Різатдінова офіційно не публікувала інформацію про свої доходи. Відомо, що як найсильніша українська гімнастка вона отримувала не менше 100 тисяч гривень на місяць. Кошти надходили від держави і різних фондів підтримки художньої гімнастики. У спортсменки є своя квартира і власний автомобіль. Зараз не приховує, що живе за рахунок свого партнера і батька її сина - мільярдера Олександра Онищенка.

Особисте життя і сім'я

Анна Різатдінова офіційно перебуває у шлюбі з депутатом Онищенко. Інформацію про свій шлюб чемпіонка всіляко приховувала. На даний момент проживає в Україні, а також регулярно спілкується зі своїм чоловіком - народним депутатом Олександром Онищенком, який зараз проживає в ЄС. Має сина Романа.

Фото і відео

Дата народження
15 липня 1993
Країна
Україна
Соцмережі