Дата народження
01 червня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Анна Сагайдачна

Українська актриса. Актриса зіграла головну роль в мелодрамі «Поділися щастям своїм». Також грала в стрічках «40+, або Геометрія любові», «Одинак», «На лінії життя», "Крепосная".

Дата народження:
01.06.1989 р.
Рідне місто:
Красноград (Харківська область)

Анна Сагайдачна з ранніх років тяжіє до творчості. У дитинстві Аня навчалася в музичній школі та займалася хореографією. Будучи школяркою, дівчина не замислювалася про акторську кар'єру. Вона мала намір вступати до музичного училища. Але її життєвий шлях круто повернула подруга. Приятелька Анни попросила поїхати з нею в один з театральних ВНЗ Харкова. Аня погодилася й абсолютно несподівано для себе зробила відкриття. Сагайдачна стала мріяти про акторську кар'єру.

Після школи дівчина вступила до Інституту культури та мистецтв. Набагато пізніше Анна Сагайдачна навчалася в театральному інституті ім. Карпенка-Карого.
Свій професійний шлях Сагайдачна почала з роботи аніматора. Через деякий час Анна пробилася в кіно.

У 2008-му році Анна Сагайдачна дебютувала на екранах у фільмі «Рідні люди». Тоді їй дісталася епізодична роль. Довгий час Анна знімалася в епізодичних ролях. У деяких картинах її навіть не вказували в титрах.

Однією з перших видатних робіт Сагайдачної стала роль Анни в серіалі «Останній яничар». Для зйомок у цьому кіно їй довелося навчитися скакати на коні галопом. Як пізніше зізналася Аня, після першої зйомки такої сцени у неї весь день боліли ноги.
У тому ж році на екрани вийшов серіал «Червона королева». У ньому Сагайдачній дісталася роль, що принесла їй широку популярність. На кастингу цього фільму Анна пробувалася на епізодичну роль. Але режисер і оператор попросили дівчину зняти ще один дубль, але в іншій ролі — головної героїні манекенниці Марини Дунаєвої. На цю роль уже планували взяти іншу актрису, але сумнівалися в успішності вибору. Отже, Анні дали текст і 30 хвилин на підготовку. Їй було потрібно зіграти сцену допиту в КДБ. Напружений драматичний епізод вдалося зробити з першого дубля. Так Анна Сагайдачна потрапила в картину.

За словами актриси, найскладнішим для неї виявилося зіграти стрибок Марини Дунаєвої з моста. Спершу цю сцену повинен був виконати каскадер, але режисер наполіг, щоб стрибала Анна. Як це сталося актриса не пам'ятає... Але після такого екстриму Сагайдачна вирішила зайнятися альпінізмом. Тепер це її хобі.

Після виходу «Червоної королеви» на екрани, Анна стала активно зніматися в кіно. Дівчина виконала безліч різнопланових ролей.

У 2019-му році їй дісталася роль Наталії Дорошенко в серіалі «Кріпосна». Як зазначає Анна, роль Наталії їй сподобалася, оскільки ця героїня вміє любити так, як нездатні інші — сліпо та самовіддано. Варто відзначити, що Анні Сагайдачній планували віддати головну роль Катерини Вербицької. Артистка відмовилася, оскільки їй набридли героїні, які завжди плачуть.

Особисте життя

У червні 2018-го року Анна Сагайдачна пішла під вінець. Її обранцем став чоловік, на ім'я Євген. За словами Анни, він також працює в кіноіндустрії, але не є актором. Ведучою весільної церемонії стала режисер Оксана Байрак.

Анна і Євген познайомилися у 2014-му році на студії Оксани Байрак. Тільки через пів року у них зав'язався роман. Так пара прозустрічалася 3,5 роки, поки Женя не зробив коханій пропозицію.

Статок

Інформація про доходи Анни Сагайдачної не представлена в пресі.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\27.06\crop.jpg


Дата народження
01 червня 1989
Країна
Україна
Соцмережі