Дата народження
28 серпня 2001
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, актриса

Дата народження: 28.08.2001 р.

Рідне місто: Київ

Стартом в музичному мистецтві для Анни Трінчер став дитячий хор. Пізніше дівчинка записалася в музичну школу на клас бандури. З 9-ти років вона почала свою сольну діяльність.

У 2015-му році Анна Трінчер взяла участь в національному відборі на дитяче «Євробачення». Юна співачка виконала трек «Небо знає». Але здобути перемогу їй так і не вдалося.

2015-ий рік виявився дуже насиченим для співачки. Вона стала учасницею талант-шоу «Голос. Діти». У тому ж році Анна Трінчер представила Україну на «Дитячій Новій хвилі». Там вона зайняла 5-е місце. Крім того, Анна Трінчер виступила від України на «Дитячому Євробаченні». З піснею «Почни з себе» вона зайняла 11-е місце.

З 2016-му році Анна представила свій перший кліп на композицію «Почни з себе». В цьому ж році Анна Трінчер отримала нагороду від столичного мера за особливі досягнення молоді у розбудові Києва.

У 2018-му році юна співачка взяла участь у проекті «Голос країни». Тренером Анни Трінчер стала Джамала. Співачка також знімається в кіно. Як актриа вона взяла участь в декількох короткометражках і телесюжетах. Їй дісталася роль Нати в популярному телесеріалі «Школа» каналу «1+1». Як каже артистка, велика популярність до неї прийшла після зйомок в цьому серіалі. Дівчину стали впізнавати на вулиці та брати у неї автографи.

Анна Трінчер розповідає, що має свої ритуали. На удачу вона одягає різні шкарпетки. Дівчина активно займається блогерством. Артистка захоплюється колекціонуванням. Останнім часом вона збирала блокноти. Своїм улюбленим напоєм вона називає столову воду. Разом з тим Анна відзначає, що часто змінює свої захоплення. Крім професійної кар'єри, вона мріє про собаку. Артистка ділиться, що не вірить в жіночу дружбу.

У 2018-му році відбувся шкільний випускний  Анни Трінчер. До вечора в елітній школі дівчина готувалася в салоні краси. Анна навчалася в англомовній школі. Її вона закінчила зі срібною медаллю. На випускний Анни прийшли її друзі по серіалу «Школа», в тому числі її коханий Богдан. Варто відзначити, що випускники не захотіли разом святкувати закінчення навчання. Вчителям довелося розриватися на два ресторани.

Особисте життя

Анна Трінчер перебуває в романтичних стосунках з Богданом Осадчуком, її партнером по серіалу «Школа».

Статок

За даними деяких івент-агентств, гонорар Анни за один виступ стартує від 500 грн.

Дата народження
28 серпня 2001
Країна
Україна
Соцмережі