Дата народження
28 липня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Анабелла Морина (справжнє ім'я Анна Володимирівна Гончаренко)

Біографія

З'явилася на світ 28.07.1977 року в Харкові. В даний час проживає в Києві.

Кар'єра

З 2005 року працювала в компанії «Журнал БІЗНЕС». Закінчила співпрацю з інформаційно-аналітичним виданням в 2012 році. Вела у виданні кілька рубрик з розслідуваннями, такі як «Перевірки», «Беспредел», «Розслідування»,« Конфлікт».

Протягом року в 2014 році працювала у Верховній Раді України.

Заснувала в 2016 році організацію «Громадський рух Почайна». Організація займається відновленням русла і екосистеми київської річки Почайна, яку за часів радянської влади, закрили в бетонний саркофаг і перевели в ранг «каналізаційних».

У 2018 році брала участь в протестах проти забудови Поштової площі в Києві без належної музеєфікації виявлених під час будівельних робіт археологічних знахідок. В ході протестів Анабелла Морина жила в наметі на будівництві і голодувала 15 днів. За результатами голодування активістка була госпіталізована в критичному стані.

Досягнення

За новинами на персональній сторінці активістки в соціальній мережі Facebook стежить майже три тисячі читачів.

Чутки і скандали

Співорганізатором громадського об'єднання, яке протистояло забудові на Поштовій площі виступив депутат Київської міської ради Богатов Костянтин Володимирович. За інформацією ЗМІ, бізнесмен пов'язаний з Сергієм Тігіпком, партією «Самопоміч» та є одним із засновників будівельної компанії «Аванті-Девелопмент». Участь його в протестах проти будівництва в центрі міста, за даними деяких джерел, пов'язане з його власними інтересами як забудовника.

Влітку 2018 року в своєму пості в Facebook звинуватила мера міста Києва Віталія Кличка в тому, що під час відвідування табору протестуючих, він просто закрив їй рот рукою. Це сталося у відповідь на слова Анабелла Морін про те, що дане місце є місцем хрещення Русі і сакральне для всіх християн України.

Стан і джерело доходу

Останнім місцем роботи Анабелла Морина вказує громадську організацію. Однак ця компанія не є прибутковою. Джерело доходу активістка вважає за краще не афішувати.

Особисте життя і сім'я

У заміжжі отримала прізвище Гончаренко. Виховує сина 2001 року народження.

Фото і відео

https://static.ukrinform.com/photos/2017_08/thumb_files/360_240_1503143938-9571.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=WDUxO6rC6CU

Дата народження
28 липня 1977
Країна
Україна
Соцмережі