Дата народження
14 листопада 1968
Країна
Україна
Соцмережі
682

Антін Мухарський

Український письменник, актор, телеведучий, галерист. Засновник мистецької платформи «Український культурний фронт». Також відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий. 

Дата народження: 14.11.1968 р.

Рідне місто: Київ

Артист також відомий під псевдонімом Орест Лютий. Його справжнє ім'я – Антон Дмитрович Мухарський.

Артист народився у сім'ї співаків. Після школи він вчився в театральному інституті.

Свою кар'єру Антін Мухарський почав в драмтеатрі ім. Лесі Українки.

У 2006-му році він заснував колектив «Коні-айленд».

У 2009-му році Антін став ініціатором художньо-культурного проекту «Жлоб. Жлобство. Жлобізм». У той же період він створив союз вільних художників «Воля або Смерть».

У 2012-му році шоумен реалізував проект «Лагідна Українізація». У ньому Антін виконав роль професора-антрополога Ореста Лютого.

Через 2 роки Мухарський відкрив культурологічну платформу «Український культурологічний фронт». Тоді ж вийшов альбом «А я – не москаль».

У 2015-му році в проекті «Українізація на експорт» Антін зіграв Іпатія Лютого – опозиційного російського журналіста.

Особисте життя

Про першу дружину шоумена невідомо. Повідомляється лише, що у шлюбі у Антіна народилося дві дочки – Софія (1991 р. н.) та Іванна (2006 р. н.).

У 2006-му році другою дружиною Антіна стала телеведуча Сніжана Єгорова. У тому ж році у молодят народився син Андрій. У 2010-му році на світ з'явилася дочка Аріна. У 2012-му році в родині народився син Іван.

Варто зазначити, що від попереднього шлюбу у Сніжани є дві дочки Олександра та Анастасія.

У 2015-му році пара розлучилася.

Скандали

Антін Мухарський відомий своєю скандальною творчістю. Серед іншого слід виділити такі пісні, як «Ах, Бандера, український апостол!», «Гаспада малороси», «Пішов нах...», «Слава Україні!», «Катя – ватніца», «Росіян в Донбасі немає», «Підараси перемоги», «Йде кацап по місту», «Русские пиздят». Тексти з ненормативною лексикою накладені на мелодії популярних радянських пісень.

У 2015-му році Антін Мухарський розлучився зі своєю дружиною – Сніжаною Єгоровою. Після цього колишнє подружжя постійно скандалить на всю країну. Для вирішення одного з конфліктів Сніжана звернулася навіть до президента Петра Порошенка.

Варто відзначити, що відразу після розлучення Антін Мухарський опублікував про Сніжану Єгорову скандальну статтю в своєму блозі в газеті «Обозреватель». У матеріалі він розповів, як Сніжана вбивала своїх дітей. За словами шоумена, в 2004-му році вона згубила їх спільну дитину, викликавши штучні пологи на 5-му місяці вагітності. У 2013-му році після телефонної сварки п'яна Сніжана спробувала втопити у ванні 9-місячного сина Івана.

У 2015-му році Мухарський склав заповіт. Згідно з документом, все нажите майно після смерті Антіна перейде його п'ятьом дітям у рівних частинах. Шоумен пояснив, що його колишній дружині Сніжані було б вельми зручно отримати статус вдови. Тому, про всяк випадок, він вирішив оформити заповіт.

На цьому прояви батьківської турботи не завершилися. У тому ж році Антін Мухарський спеціально для своїх дітей випустив книгу «Розрив. Як я став «націонал-фашистом», кинув дружину і сімох дітей». У ній автор описав брудні справи Сніжани Єгорової. Як пізніше пояснив Антін, таким чином він хоче розповісти дітям, чому він з ними не спілкується.

У 2017-му році Мухарський влаштував голозаду акцію протесту біля входу до Оболонського суду. Подія приурочена до розгляду справи про призначення суми аліментів та побачень з дітьми.

Антін прибув до будівлі в одному лише спыдньому. Потім він зняв з себе останнє і повісив на двері суду.

Те, що відбувається, було знято на відео. У кадрі Антін озвучив жалісливе повідомлення. Шоумен пояснив, що виконавча служба повністю його роздягла. Пізніше ролик потрапив в інтернет.

Через деякий час Антін Мухарський все таким же голим пройшовся по площі Незалежності. Таким чином він виступив проти несправедливості суду, який забрав у шоумена все, крім, звичайно, гідності...

У тому ж році артист заявив про необхідність перевести українську мову на латинський алфавіт. За його словами, це наблизить Україну до міжнародного співтовариства.

У 2018-му році Сніжана повідомила, що недбайливий Антін не платить аліменти трьом спільним дітям. Щоб ухилитися від цього обов'язку, Мухарський втік до ЄС. Сам же Антін підтвердив слова колишньої дружини. На своїй сторінці у Facebook він написав, що попросив у ЄС політичного притулку. На це його наштовхнув новий закон, згідно з яким неплатникам аліментів буде заборонений виїзд з території України.

У березні батько-утікач повідомив, що подумує про суїцид. За словами Антіна, його обклали штучними боргами, які доповнюють аліменти на трійню. Шоумен поділився, що змушений жити в Європі на 6 євро в день. Основу його раціону складає гречка. Те, що відбувається наштовхує його на думки про самогубство.

Влітку Антін заявив, що чоловіки і жінки – дуже різні створіння, які не можуть замінити один одного. Тому поточна політика рівності не має здорового глузду. За словами Антіна, коли жінка поводить себе подібно до чоловіка, говорити з нею хочеться по-чоловічому. Але тоді емансипована дама дуже обурюється. Шоумен зазначає, що так звана гендерна політика є справжньою гендерною війною. За його словами, завдяки міністерству юстиції, жінки зловживають своїм новим становищем. Через це Мухарський загруз у боргах.

Восени того ж року Антін Мухарський повернувся на Батьківщину, щоб побачитися з дітьми. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook. За словами Антіна, він прийшов до нащадків з подарунками, але ті не відкрили йому двері. Діти повідомили, що мама заборонила їм бачитися з батьком. Щоб налагодити зв'язок з дітьми, Антін залишив їм послання на фасаді будинку. Акт вандалізму містив контактний номер з проханням зателефонувати.

Статок

Антін Мухарський не публікує інформацію про свої доходи.

Дата народження
14 листопада 1968
Країна
Україна
Соцмережі