Дата народження
23 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Антон Лірник

Український шоумен, сценарист, телевізійний ведучий, музикант, резидент Камеді Клаб, учасник «Дуету Чехова», режисер, продюсер і письменник.

Дата народження: 23.09.1976 р.

Рідне місто: Кропивницький (Кіровоградська область)

Антон Лірник після школи вступив на факультет журналістики. Після другого курсу він перевівся на філологічний факультет. Незабаром Антона відрахували з ВНЗ через причини, які не повідомляються журналістам.

Через деякий час Антон Лірник переїхав до Києва. Там він почав свою активну діяльність. Антон став ведучим на радіо і телебаченні, а також був сценаристом багатьох художніх фільмів і серіалів.

На початку 2000-х рр. Антон почав грати в КВК. Він увійшов до складу команди «Аляска». У КВК Лірник знайшов однодумців, разом із якими створив проект «Comedy Club Ukraine» та «Дует імені Чехова».

Особисте життя

Першою дружиною Антона стала Наталя. У пари народилася дочка Марія.

У віці 8-ми років Маша померла. Причиною смерті став рак головного мозку. Хвороба вразила основні життєво важливі ділянки органу.

Після смерті дочки подружжя більше не змогло жити разом. Через роки Антон Лірник розповів журналістам, що стосунки з дружиною зайшли в глухий кут. Так вони розлучилися. Щоб пережити горе, Антон занурився в роботу. Він навіть жив на робочому місці. Завантаженість допомагала йому не думати про втрату. Вільний час він заливав алкоголем.

У його душі оселився страх перед сімейним життям. Артист боявся знову вступати у шлюб, а ще сильніше побоювався заводити дитину. За його словами, це  найгірше, що може статися в житті. Проте Антону вдалося подолати кошмари минулого.

Другою обраницею стала Валерія Бородіна. У подружжя народилася дочка Софія.

Утретє Антон пішов під вінець із Марією Горудько. У 2017-му році у подружжя народилася дочка Марфа.

Скандали

У 2016-му році в шоу «Відверто з Машею Єфросініною» Антон Лірник розповів, як ледь не вляпався в скандал з Леонідом Черновецьким. Артист знав, що одіозний мер періодично відвідує його концерти, але не акцентував на цьому увагу. На одному з шоу він оголосив номер, який представляв собою жорстку пародію на Леоніда Черновецького. За реакцією залу артистам стало зрозуміло, що герой сатиричного номера присутній серед публіки. Усі глядачі дивились на «космічного Льоню».

Після концерту градоначальник постукав до гримерки акторів. Він приніс їм дві пляшки віскі і попросив, щоб йому на DVD скинули номер про нього. Черновецький сказав, що буде періодично переглядати цю мініатюру.

У 2018-му році Антон Лірник став жертвою цькування українських ЗМІ. Причиною стала його робота на російському телебаченні. У вітчизняній пресі артиста прозвали блазнем для тирана. Сам же Лірник ніяк не прокоментував подію.

Антон став резидентом «Comedy Club» (Росія). Що найстрашніше – незабаром українського коміка визнали в РФ. Він отримав престижну творчу нагороду «ТЕФІ».

Статок

У 2015 році виступ «Дуету імені Чехова» на корпоративі коштував від 28 тис. USD.

Дата народження
23 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі