Дата народження
27 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Антон Новиков

Новиков Антон Олександрович: безробітний депутат Харківської обласної ради та скорочений чиновник облдержадміністрації

Новиков Антон Олександрович — відсутність задекларованих доходів не заважає депутату їздити по світу і здійснювати великі покупки.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Антон Олександрович Новіков народився 27 січня 1965 року у місті Харків.

Освіта

Антон має дві вищі освіти. Дипломованим економістом він став в 1990 році після закінчення інституту інженерів комунального будівництва в Харкові.

Диплом держуправлінця Новіков отримав у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Сім’я

Антон перебуває у шлюбі. Дружину звуть Марина. Вона викладає в харківських вишах: університеті міського господарства та економічному університеті. У подружжя є син Дмитро.

Кар'єра

Після закінчення інституту народного господарства Антон протягом двох років був співробітників проєктного та науково-дослідного інституту "Харківський ПромбудНДІпроект". З 1990 по 1992 рік Новіков був інженером наукової частини.

Потім протягом року він обіймав посаду заступника начальника комерційного відділу у фірмі "ІНІС". З 1993 по 2005 рік Новиков займався бізнесом.

У 2005 році очолив один з відділів у комунальному підприємстві "Пасажирські перевезення та диспетчерське управління". Через рік Антон став заступником комерційного директора ТОВ "ХАДО". З 2008 по 2009 рік він займався питаннями підготовки в Україні футбольного чемпіонату Європи 2012 року.

Упродовж 2010 року Новіков обіймав керівні посади у Державному підприємстві "Харківавтотранссервіс". Наступні п'ять років його кар'єри пройшли у Харківській обласній державній адміністрації. Тут Антон керував транспортним управлінням (пізніше департаментом).

У березні 2015 року чиновника звільнили у зв'язку зі скороченням штату. Восени того ж року Новиков став депутатом Харківської обласної ради від партії "Опозиційний блок". За ним закріплено Харківський район.

Політик входить до складу постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв'язку. З 2017 року він є членом політради партії "За життя".

Компромат

На початку 2019 року Антон Новіков придбав квартиру у Харкові площею 22,6 квадратних метрів. Згідно з даними істотних змін в декларації, які депутат подав у НАЗК. Вартість квартири — 123 тисячі 900 гривень.

При цьому, згідно з щорічною декларації депутата, сім'я живе на зарплату дружини, Марини Новікової. Власних доходів після звільнення з облдержадміністрації у 2015 році Антон не має.

Але, як відзначають у ЗМІ, "відсутність задекларованих доходів не заважає депутату Антону Новикову їздити по світу і здійснювати великі покупки. На своїй сторінці в Facebook депутат публікує фото з подорожей. Судячи із записів в акаунті Антона Новикова, депутат протягом останніх трьох років побував у німецькому Трірі, у Польщі і на Тибеті".

Декларація

У березні 2019 року Антон Новіков опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат обласної ради володіє чотирма квартирами (65,6, 36,3, 22,6 і 22,6 кв.м), які знаходяться в Харкові. У спільній власності з дружиною Новіков володіє автомобілем Kia Optima 2011 випуску.

У 2018 році добувачем у родині Новікових була тільки Марина. Дружина депутата поповнила сімейний бюджет на 243 тисячі гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) депутат Харківської обласної ради в декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Дата народження
27 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі