Країна
Україна
Соцмережі
410

Антон Швець

Журналіст, блогер

Біографія

Народився в Харкові, більшу частину життя прожив в Макіївці і Донецьку. Після початку бойових дій на сході України вимушено переїхав до Києва.

Закінчив Донецький національний технічний університет.

Кар'єра

Найбільш відомий як головний редактор і ідейний натхненник політичного сайту «Петро і Мазепа». Сайт почав свою роботу в 2014 році. Однак в лютому 2017 року Антон Швець покинув проект передавши кермо колишньому журналісту видань «Інсайдер» та «Дзеркало Тижня» Віктору Трегубову.

У квітні 2018 року Антон Швець став одним із ідеологів і організаторів праворадикальної партії «Демократична Орда» або «ДемОрда». Назва обрана на противагу «Демократичному Альянсу» в дусі он-лайн гри Warkcraft. Займає в ній посаду третього Вершника Апокаліпсису (Голоду). Партія збирає внески через додаток для майнінгу криптовалюти. Той, хто бажає вступити в партію, може завантажити його собі на комп'ютер і майнити на користь організаторів.

Досягнення

Аудиторія читачів в мережі Facebook перевищує 13 тисяч осіб.

Приписує собі роль одного з лідерів протистояння прийняттю закону №6688, що істотно обмежує свободу слова для журналістів і блогерів в Україні.

Чутки і скандали

У програмі партії «ДемОрда» (пізніше - «ДемСокира») легалізація проституції, зброї, одностатевих шлюбів і легких наркотиків, а також зняття мораторію на торгівлю землею і азартні ігри.

Національний регулятор у сфері енергетики і комунальних платежів під час розгляду питання надання добового балансу газу звернувся з проханням не чинити тиск в цьому питанні. Послання було адресоване до «ДемОрди», а саме до Антона Швеця, оскільки саме він звинуватив НКРЕКП в координації дій з олігархом Дмитром Фірташем. Такі висновки він зробив після аналізу свіжих поправок до правил. Непряме підтвердження ця інформація отримала після того як висвітлювати протестну акцію «ДемСокири» приїхав саме канал, підконтрольний бізнесменові.

Джерела доходу та статки

Працює в IT індустрії.

Особисте життя і сім'я

Інформацію про особисте життя не афішує.

Фото і відео

Світлина від Anton Shvets.

https://www.youtube.com/watch?v=Q-0V52C8QoQ&vl=uk

Країна
Україна
Соцмережі