Дата народження
12 квітня 1981
Країна
Україна
Соц.мережі
Антоніна Матвієнко

Співачка

Дата народження: 12.04.1981 р.

Рідне місто: Київ

Справжнє прізвище співачки - Гончар. Вона виступає під дівочим прізвищем матері - Ніни Матвієнко.

Сильний вплив на формування особистості та вибір професії Тоні зробила її мати. Дівчинка вперше виступила на великій сцені в 10 років. Це сталося на концерті Ніни Матвієнко в США.

У 1992-му році Тоня виконала гімн України на київському майдані Незалежності. Але маленькій співачці треба було ще дуже багато вчитися...

Свій професійний розвиток вона почала в музичній школі-інтернаті ім. М. Лисенка. Там вона вчилася на класі хорового диригування. Вищу освіту дівчина отримала в Національному університеті культури та мистецтв. Її вибором став факультет менеджменту зі зв'язків з громадськістю. Другу вищу освіту Тоня Матвієнко отримала в тому ж ВНЗ на факультеті вокаліста народного співу.

Свою трудову діяльність Тоня почала в Художній галереї на посаді співачки. Далі дівчина влаштувалася на роботу PR-менеджера в рекламному агентстві.

Разом ыз цим співачка брала участь в різних фестивалях.

У 2006-му році Тоня Матвієнко стала солісткою камерного оркестру «Київська камерата».

У 2010-му році співачка отримала роль у виставі «Скіфські камені».

У 2011-му році Тоня Матвієнко брала участь в талант-шоу «Голос країни». Співачці вдалося здобути друге місце. У 2012-му році Тоня вирушила в спільні гастролі зі співаком Арсеном Мірзояном.

Через рік Тоня Матвієнко випустила дебютний альбом. Він отримав назву «Новое и лучшее». У записі брала участь Ніна Матвієнко.

В цьому ж році Тоня стала хедлайнером на фестивалі «Наша Галичина», який проходив у Кракові.

Особисте життя

Тоня Матвієнко була одружена двічі. Про її першого чоловіка в пресі не розголошується. У шлюбі з ним в 1998-му році народилася дочка Уляна.

На шоу «Голос країни» співачка познайомилася з конкурсантом Арсеном Мірзояном. Їх тепла дружба переросла в пристрасний роман. Так, у 2016-му році у пари народилася дочка. Дівчинку назвали Ніною в честь бабусі.

У 2017-му році закохані одружилися. Оскільки того разу вони не змогли відправитися в романтичну подорож, пара повторила весільну церемонію в 2018-му році. Подія пройшла в Таїланді.

Скандали

У 2011-му році співачка прийшла на сліпі прослуховування проекту «Голос країни», але пройти їх їй не вдалося. Судді високо оцінили голос Тоні, але не прийняли її через народний тембр. Завдяки подальшому резонансу в ЗМІ та суспільстві Тоню Матвієнко взяли на талант-шоу. Її наставницею стала співачка Руслана.

У 2018-му році Тоня Матвієнко гостро розкритикувала співака Melovin, який представив Україну на «Євробаченні». До розміщеного знімку переможця нацвідбору Тоня додала недоброзичливі хештеги: «тільки не він», «грьобані малолітки» і т. п. У відповідь послідувала реакція обуреної публіки.

Статок

Про прибутки співачки пресі невідомо.

Дата народження
12 квітня 1981
Країна
Україна
Соц.мережі