Дата народження
06 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Анжеліка Пилипенко

Пилипенко Анжеліка Анатоліївна: психолог, доцент, депутат Дніпровської міської ради

Пилипенко Анжеліка Анатоліївна - чиновниця та науковець з мільйонними заощадженнями. 

Біографія

Анжеліка Пилипенко народилася 6 лютого 1970 року в Дніпропетровську (нині Дніпро).

Сім'я

Розлучена, про що вказано на Фейсбук-сторінці депутата. Виховує двох дітей.

Освіта

За даними автобіографії, у 1994 році жінка закінчила Дніпропетровський державний університет, в якому отримала диплом психолога. 

У 2006-му вступила в аспірантуру Академії митної служби України, де вивчала теорію управління та різні види права.

У 2011 році здобула економічну освіту у Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара. У 2014-му стала доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін.

Кар'єра

Свій трудовий шлях Пилипенко розпочала з медичної практики, отримавши у 1994 році роботу нейропсихолога в Дніпропетровській обласній клініці ім. Мечникова. Через три роки перейшла в українсько-естонську компанію “ЮкрЕст ІнтерКом ЛТД”, в якій працювала маркетологом та експертом психології управління.

З 2006 по 2009 рік очолювала відділ соціально-виховної роботи в Університету митної справи та фінансів (раніше - Академія митної служби України), після чого стала доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін даного ВНЗ. Займає цю посаду донині.

Крім професійної діяльності, також займається громадською. Двічі балотувалася до Верховної ради, однак жодного разу не отримала депутатський мандат. З 2015 року є депутатом Дніпровської міської ради. Також очолює низку громадських організацій. 

Компромат

За інформацією інтернет-видання “Лица”, деякі депутати Дніпровської міськради активно користуються своїм службовим положенням, виділяючи бюджетні кошти своїм же організаціям у рамках програм підтримки ГО.

Так, 230 тисяч гривень із міського бюджету у 2018 році отримала “Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області”, яку очолює депутат Анжеліка Пилипенко.

Цікаво, що чиновниця також входила в конкурсну комісію, тому мала можливість сприяти виділенню гранта своїй організації.

Декларація

За даними електронної декларації 2018 року, Анжеліка Пилипенко володіє квартирою та житловим будинком у Дніпрі. Загальний дохід депутатки склав майже 300 тисяч гривень. Також жінка задекларувала готівкові заощадження: 48 тисяч доларів та 20 тисяч євро. Ще 2,6 мільйона гривень чиновниця внесла у будівництво ЖБК.

Дата народження
06 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі