Дата народження
26 березня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Анжеліка Терлюга

Анжеліка Терлюга -українська каратистка, багаторазова чемпіонка і медалістка. Виграла серію турнірів  K1 Premier League 2017.Після впевнених перемог на етапі в німецьких Халле і Лейпцигу Анжеліку записали в категорію найперспективніших каратисток світу. Незаміжня.

Біографія

Анжеліка Терлюга - знаменита каратистка. Народилася в 1992 році. З юних років займається східними єдиноборствами і проявляє себе як результативна спортсменка. На сьогодні живе і тренується в Києві на базі спортивного клубу «Чемпіон».

Кар'єра

Анжеліка Терлюга вперше стає відомою в колах любителів карате в 2015 році, коли успішно виступає на своєму першому чемпіонаті країни. Отримує свою першу золоту медаль серед жінок вагою до 55 кілограмів.

У 2016 році Анжеліка Терлюга заробляє європейську популярність, успішно виступаючи на Чемпіонаті Європи з карате. Тоді українська спортсменка стала володаркою срібної медалі.

Найбільші успіхи чекають Анжеліку Терлюгу в 2017 - 2018 роках. У цей період українська каратистка стає володарем двох золотих медалей на першості континенту з карате.

Досягнення

Анжеліка Терлюга - найкраща каратистка сучасної України. Визнана однією з найсильніших у світі і є однією з найбільш перспективних спортсменок планети. Анжеліка Терлюга - багаторазова чемпіонка України. Два рази ставала кращою каратисткою Європи. Багаторазово визнавався «спортсменкою місяця» в Україні. Переможниця престижного міжнародного турніру з карате K1 Premier League. Анжеліка Терлюга також була визнана кращою каратисткою за версією Всесвітньої федерації карате у ваговій категорії до 55 кг.

Чутки і скандали

Анжеліка Терлюга славиться не тільки своїми спортивними досягненнями, але ще й красою. Спортсменка регулярно публікує свої оголені фото, які викликають бурю захоплення серед користувачів соціальних мереж. Фанати спорту в шоці від того, що найсильніша каратистка планети хвалиться своєю сексуальністю в такій агресивній манері. Анжеліку Терлюгу часто критикують за відверті фото. Спортсменка не відповідає на нападки і заявляє, що її цькування в мережі не що інше, як дискримінація.

Статки і джерела доходів

Анжеліка Терлюга - забезпечена спортсменка. Сума її преміальних за перемоги на міжнародних змаганнях і турнірах перевищує 100 тисяч доларів. Спортсменка також отримує регулярну матеріальну підтримку від Міністерства спорту і Федерації карате України.

Особисте життя і сім'я

Анжеліка Терлюга - незаміжня. Не перебуває в постійних стосунках із чоловіками і витрачає свій час на тренування і змагання. Активно подорожує і спілкується з друзями.

Фото і відео


Дата народження
26 березня 1992
Країна
Україна
Соцмережі