Дата народження
26 жовтня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Аркадій Соломатін

Соломатін Аркадій Миколайович: луцький бізнесмен, депутат-радикал та атовець, що мав конфлікти з журналістами

Соломатін Аркадій Миколайович – депутат Луцької міської ради, приватний підприємець та військовий пенсіонер, якому приписували земельні махінації.

  1. Біографія
  2. Сім’я
  3. Освіта
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Аркадій Соломатін народився 26 жовтня 1965 року. Проживає в Луцьку.

Сім'я

Членів родини Аркадій Миколайович ніде не вказує.

Освіта

Закінчив спершу Васильківське військове авіаційно-технічне училище. Згодом здобув вищу освіту у Військово-повітряній академії імені професора М. Є. Жуковського і Ю. О. Гагаріна на факультеті літальних апаратів.

Кар'єра

Аркадій Соломатін займається приватною підприємницькою діяльністю. Основний вид діяльності - роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Аркадій Миколайович – військовий пенсіонер.

Брав участь у подіях «Євромайдану». Тоді він приєднався до «Правого сектору» Волині. Зараз він входить до ГО «Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху».

Аркадія Соломатіна обрали депутатом Луцької міської ради в 2015 році. Пройшов за списками радикальної партії Олега Ляшка. Балотувався також у Волинську обласну раду, проте безуспішно.

Компромат

У 2018 році ЗМІ повідомляли, що Аркадій Соломатін збрехав журналісту. Так, представник преси хотів зустрітися з депутатом та поговорити про сесію міськради, але Соломатін повідомив, що їде за кордон, тому зустріч неможлива. Але згодом журналіст зустрів пана Аркадія в барі з другом, який затуляв йому обличчя рукою.

Соломатін виправдовувався тим, що в дорозі в нього зламався бус, тому довелося повернутися.

Окрім цього, пана Соломатіна звинувачували в земельних махінаціях. ЗМІ повідомляли, що один місцевий житель 13 разів отримав відмову на отримання землі від депутатів. Обранці не дають приватизувати землю, якою його сім'я користується з 1963 року. Зате Аркадій Миколайович отримав дві земельні ділянки як учасник АТО.

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Соломатін Аркадій Миколайович має квартиру в Луцьку площею 36.8 м2 та п'ять земельних ділянок в Луцьку та області загальною площею 4 205‬ м2.

Ще одна його квартира в Луцьку знаходить на етапі будівництва (67 м2).

Їздить депутат на Ауді А5 2015 року випуску.

У звітному році Аркадій Соломатін отримав 992 тисячі 707‬ гривень доходу (такі доходи йому принесла підприємницька діяльність, відчуження майна, а також пенсія).

Пан Аркадій також має заощадження: 52 тисячі гривень, 4 тисячі доларів та 5 тисяч євро.

Посилання

Аркадій Соломатін має особисту сторінку в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=BC0inqyFzgI

Дата народження
26 жовтня 1965
Країна
Україна
Соцмережі