Дата народження
09 серпня 1987
Країна
Азербайджан
Соцмережі
250

Артем Далакян

Артем Далакян - український боксер вірменського походження, чинний чемпіон світу за версією WBA у найлегшій ваговій категорії. Після переходу в професіонали в 2011 році Артем виграв 15 боїв, після чого завоював вакантний титул чемпіона WBA в найлегшій вазі, вигравши бій в американця Брайана Вілорії. Таким чином, Далакян став в один ряд з чинними українськими чемпіонами світу Усиком і Ломаченком.

Біографія

Артем Далакян - український боксер азербайджанського походження. Народився в Баку в 1987 році. У 1991 році в зв'язку з конфліктом між Азербайджаном і Вірменією сім'я майбутнього чемпіона емігрувала в Україну. Артем Далакян жив в Запоріжжі, а після - влаштувався в Дніпропетровську. Юнак завжди займався спортом, а в 13 років прийняв рішення сконцентруватися на боксі. У віці 16 переїжджає в Донецьк, де починає тренуватися на базі «Спортивного клубу Єлісєєва».

Кар'єра

Ім'я Артема Далакяна стає відомим у 2006 році, коли він виграє Чемпіонат світу серед військовослужбовців. У 2011 році приймає рішення піти в професійний спорт.

Найбільший успіх чекає спортсмена в 2013 році. Тоді Артем Далакян стає чемпіоном світу за версією WBА.

У 2015 році знову був визнаний кращим за версією Всесвітньої боксерської організації. Знову захищає титул у 2018 році, перемагаючи американського боксера Брайана Вілорію.

Досягнення

Артем Далакян - один з кращих боксерів світу в найлегшій ваговій категорії. Визнавався кращим бійцем серед військовослужбовців. Є чемпіоном світу за версією WBА.

Чутки і скандали

Великий скандал у боксі за участю Артема Далакяна стався в 2013 році, коли він з певних причин не зміг захистити свій титул і втратив звання чемпіона за версією WBА. Тоді спортсмена і його оточення звинувачували у маніпуляціях і небажанні боксувати, боячись втратити титул. Сам Артем Далакян звинувачення в інтригах заперечував і пізніше публічно захищав свій титул найсильнішого боксера в легкій вазі.

Статки і джерела доходів

Артем Далакян - один із найбільш високооплачуваних боксерів у легкій вазі. На сьогодні спортсмен вже є доларовим мільйонером. Статки були зароблені за рахунок великих сум преміальних за перемоги в численних турнірах. Крім того, Артем Далакян має рекламні та спонсорські контракти, які приносять йому сотні тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Артем Далакян приховує інформацію про своє особисте життя. Подробиць інтимного життя чемпіона в відкритих джерелах - не знайдено. Боксер приділяє майже весь час тренуванням: багато займається в Україні і активно подорожує світом.

Фото і відео


Дата народження
09 серпня 1987
Країна
Азербайджан
Соцмережі