Дата народження
30 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Дубнов Артем Васильович: стоматолог, який став народним депутатом


Дубнов Артем Васильович - практикуючий стоматолог-хірург, який брав активну участь у Революції Гідності, а в 2019 році пройшов до парламенту від "Слуги народу".

Біографія

Артем Дубнов народився 30 серпня 1988 року. Виріс і живе в Києві. Активно публікує свої фото і розповідає про події з життя в мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружений з Причко Ольгою, з якою виховує дочку Уляну.

Освіта

До 2010 року отримав дві вищі освіти. Першу - в Національному медичному університеті ім. О. Богомольця, в якому вивчав стоматологію. А другу - в Київському інституті економіки і права, в якому отримав диплом юриста.

З 2010 по 2013 рік як хірург-стоматолог стажувався в університетах і медичних центрах України та Іспанії.

У 2016-му також закінчив Вінницький національний медичний університет.

Кар'єра

З 2008 року працює стоматологом-хірургом в "Клініці Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ". Крім того, займається здачею в оренду нерухомості.

У 2013 році отримав посаду професора в Міжнародному Університеті Каталонії в Барселоні.

У липні 2019 року успішно балотувався в парламент від "Слуги народу". Став народним депутатом ВР 9-го скликання по 213 мажоритарному округу (район Троєщини).

На виборах обігнав заступника голови КМДА Анну Старостенко, яка балотувалася від партії Порошенка "ЄС", а також самовисуванця Борислава Березу.

Ще з юних років Артем Дубнов цікавився політичними подіями. Брав активну участь у Помаранчевій революції і Революції Гідності. З 2013 року як медик допомагав постраждалим учасникам Євромайдану.

З 2014-го приєднався до проєкту "Тризуб-Дентал", в рамках якого були організовані мобільні бригади з лікування та протезування військових. У 2018-му разом з американськими лікарями встановлював імплантати учасникам АТО.

Очолює "Асоціацію імплантологів України", а також керує міжнародною організацією "International team for Implantology - ITI Study Club".


Компромат

За повідомленнями ЗМІ, Артем Дубнов, який балотувався на Троєщині по 213 виборчому округу Києва від "Слуги народу", є людиною скандального столичного забудовника Андрія Вавриша, а той водночас дружить із головою АП в новому уряді Андрієм Богданом. Про це розповів у Фейсбуці політолог Олексій Голобуцький, який заявив, що таким чином "команда Зе намагається осідлати київські потоки"

На думку Голобуцького, бізнесмен Вавриш через  особисту зацікавленість проштовхнув у владу своїх людей, серед яких - "симпатичний стоматолог Артем Дубнов". І в цьому полягає вся хитрість: у парламент балотувалися не самі забудовники, а пов'язані з ними особи.

За словами політолога, Дубнов є співвласником компанії ТОВ "Просперітатіс", яка побудувала не один десяток будинків для ЖК Scandia, хоча проти нього було заведено низку кримінальних справ у зв'язку з частими порушеннями і земельними махінаціями. "А так все чудово. Всі суцільні #Слугинароду", - підсумував Голобуцький.

Декларація

Згідно з декларацією Артема Дубнова за 2018 рік, його дохід склав 453 тисячі гривень, більшу частину з яких він отримав від зайняття підприємницькою та професійною діяльністю. Також він зберігав 3 200 євро на банківському рахунку і 150 тисяч доларів готівкою.

Дружина нардепа отримала дохід тільки від соціальних виплат у розмірі 10 тисяч гривень. Крім того, у неї були готівкові заощадження на суму 300 тисяч гривень.

Із нерухомості подружжя володіє двома квартирами в Києві на 92 і 188 кв.м, величезною дачею в Вишгороді площею 2787 кв.м із земельною ділянкою, а також декількома нежитловими приміщеннями в столиці загальною площею понад 500 кв.м.

Ще вони задекларували брендові годинники і ювелірні вироби, а також два автомобілі преміум-класу (Audi Q5 2010 р.в. і Lexus NX300H 2016 р.в.), які формально належать родичам дружини Дубнова.

Дата народження
30 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі