Дата народження
13 вересня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Артем Неба

Dj Artem Neba - резидент KISS FM, MADE IN HEAVEN. Почав свою кар'єру діджея в 1997 році.

Дата народження: 13.09.1981 р

Рідне місто: Київ

Артем Неба також відомий під псевдонімом Массон. Його справжнє прізвище – Козаченко.

Відомо, що артист цікавився політологією. Музика захоплює його з ранніх років. У вільний час він любить подорожувати. Артем Неба – один із кращих українських діджеїв. Цей представник вітчизняної нічної музики також користується популярністю за кордоном. Але, незважаючи на приголомшливий успіх у публіки, про «небесного» музиканта практично нічого не відомо. Мабуть, він намагається створити собі хороший імідж небесного створіння. Артист не охоче спілкується з пресою, вважаючи за краще витрачати свій час на творчість.

Із самого початку кар'єри Артем Неба використовував у своїй діяльності вінілові пластинки та CD-диски. Свій музичний проект Артем називає «MADE IN HEAVEN». Шанувальники охрестили його музику “звучанням світанку”.

DJ робить музичний акцент на хаосі. На тлі колоритного звучання лунає приємний вокал. Артем Неба воліє працювати одночасно з чотирма носіями. Його треки часто приправляються скретчем. У творчості Артема також присутні акапельні елементи.

Із 2004-го року Артем Неба почав працювати над власними радіопроектами. Це привело до постійної співпраці з самою топовою клубною радіостанцією країни «KISS FM».

У 2006-му році DJ виступив на фестивалі «КаZантип». Артем зіграв на афтепаті з проектом «MADE IN HEAVEN». Після цього його популярність значно зросла, а географія виступів розширилася. Артист часто виступає не тільки в країнах ближнього зарубіжжя, але також на Заході Європи. Особливою популярністю він користується у Німеччині та Франції. Його композиції лунають на багатьох радіостанціях Західної Європи.

Артем Неба працює з багатьма артистами та проектами. Зокрема, він співпрацює з платформою «Fellthehouse.ru».

Варто також відзначити, що Артем Неба є одним із кращих діджеїв країни. Він входить до двадцятки найбільш популярних діджеїв України.

Саме йому належить безліч престижних творчих нагород.

Особисте життя

У 1998-му році Артем Неба одружився з дівчиною, на ім'я Ольга. У пари є дочка.

Сім'я проживає у Києві.

Скандали

Артем Неба не помічений у гучних скандалах. Артист епатує публіку своїми фріковими образами.

Статок

Незважаючи на широку популярність, доходи Артема Неба не підраховані журналістами.

Дата народження
13 вересня 1981
Країна
Україна
Соцмережі