Дата народження
30 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Біографія

З'явився на світ в місті Дніпропетровську. День народження припав на 30 жовтня.

Почав навчання в Дніпропетровському державному університеті за напрямом масових комунікацій. Змінив ВНЗ після третього курсу.

Випускник Інституту журналістики, філії Київського університету імені Шевченка.

Кар'єра

Після університету працював журналістом. У 2003 році для одного з телеканалів робив огляди із зон бойових дій Іраку і Кавказу.

Після журналістської діяльності для телеканалів «1 + 1», «Інтер» (проект «Агенти впливу»), «СТБ» і «ICTV», очолював службу новин телеканалу «Тоніс».

З 2009 по 2013 рік працював на телеканалі «ТВі»: спочатку в якості журналіста, після – ведучого аналітичного проекту «Знак оклику» і «Особливий формат». У 2013 році обіймав посаду генерального директора каналу.

Перейшов на телеканал «Еспрессо ТВ» в 2013 році.

У 2015 році на запрошення Міністра внутрішніх справ А. Авакова очолив службу комунікацій відомства.

Досягнення

За повідомленнями на персональній сторінці Артема Валерійовича Шевченко в соціальній мережі Facebook стежить більше ніж 27 тисяч користувачів.

У 2001 році як кращий репортер отримав нагороду «Телетріумф».

Чутки і скандали

У квітня 2013 року телеканалу «ТВі» пережив часткову зміну власника, хоча колишній власник К. Кагаловський охарактеризував її як «рейдерське захоплення». Саме після цієї події, журналіст і автор журналістських розслідувань Артем Шевченко отримав пост Генерального директора. Термін його перебування на цій посаді склав чотири місяці. У липні того ж року було оголошено про те, що Артем Шевченко залишає цю посаду і зосередиться на роботі журналіста.

У 2015 році після того як у відповідь на звинувачення в перешкоджанні приватизації Одеського припортового Міхеїла Саакашвіллі заперечував знайомство з главою «Уралхіма» Мазепиним, Артем Шевченко повідомив про наявність відео зустрічі політика з російським бізнесменом. Однак походження відео залишається неясним: з'явилося воно на порожньому YouTube каналі та без супровідної інформації.

Телеканал «Еспрессо ТВ», з яким з 2013 року співпрацює Артем Валерійович Шевченка, належить родині Миколи Княжицького - народного депутата України з політичної партії «Народний фронт».

Стан і джерело доходу

На ім'я Артема Валерійовича Шевченко зареєстрований автомобіль Тойота (2012 року випуску), дві квартири (загальною площею близько 200 кв. м) і гараж. Дружина також володіє двома квартирами в Києві і гаражем.

Згідно з поданою декларацією, сукупний зареєстрований дохід сім'ї становить трохи менше мільйона гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Є рідна сестра Анна.

Одружений на Шевченко Тетяні Володимирівні. Виховують двох дітей: Марію і Тимофія.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=Iqf0hte8gf8

Дата народження
30 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі