Дата народження
31 січня 1983
Країна
Czechia
Соцмережі

Артем Вітко

Вітко Артем Леонідович

Депутат ВР (VIII скликання), військовий

Дата народження:
31.01.1983 р.
Рідне місто:
Прага (Чехія)

Після школи Артем Вітко вступив до Харківського військового університету. Потім він почав службу в Збройних силах України. Через деякий час Артем звільнився в запас через скорочення в рядах армії. На той момент він мав звання капітана.
Після Вітко працював в Держагентстві земельних ресурсів.
У 2014-му році Артем Вітко взяв участь в АТО. Він очолив добровольчий загін «Луганськ-1».
Пізніше Артем виграв на парламентських виборах у складі Радикальної партії Олега Ляшка.

Особисте життя

Артем Вітко одружений з Людмилою. У пари є син Артемій.

Скандали

В 2016-му році в Радикальній партії Олега Ляшка назрів новий конфлікт. На цей раз його центром виявився Артем Вітко. Причиною послужили ідеологічні розбіжності.
Коли з коаліції «Європейська Україна» вийшла фракція РПЛ, Артем Вітко заявив, що така дія вважається формою сепаратизму в парламентських стінах. Він повідомив, що не має наміру залишати коаліцію. Після функціонери РПЛ стали вимагати, щоб Вітко позбавили депутатського мандата. Потім пройшла інформація про те, що парламентер вирішив відмовитися від депутатства. Ці відомості спростував сам Вітко. До того ж він назвав Олега Ляшка «г*внометом». Згодом Артем покинув партію Олега Ляшка. Після лідер радикалів повідомив, що члени «Блоку Петра Порошенка» переманюють до своїх лав функціонерів РПЛ.

У 2018-му році портал «Слово і діло» підрахував виконані обіцянки Артема Вітко. Депутат не домігся введення обіцяного мораторію на продаж землі для ліквідації нелегального ринку. Виявилося, що Вітко був серед 55-ти депутатів, які подали до Конституційного суду подання про визнання неконституційним введення мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Він також не доклав зусиль для створення прозорого земельного кадастру, який обіцяв під час передвиборчої кампанії. Вітко був відсутній в сесійній залі, коли проходило голосування за прийняття відповідного закону. Також, Артем Вітко і його соратники забули про створення фельдшерсько-акушерського пункту, який погрожували відкрити в кожному селі. Ніяких законопроектів парламентська фракція РПЛ не ініціював для реалізації таких передвиборчих обіцянок:
• Відновлення виробництва повного циклу;
• Будівництво нових виробництв біля кордону з ЄС;
• Списання 75% зовнішніх міжнародних боргових зобов'язань;
• Повернення ядерного статусу України;
• Введення кризового податку для олігархів;
• Створення потенційних партизанських загонів для оборони великих міст;
• Визнання багатодітними сімей з двома дітьми.
Висновок випливає сам по собі: Артем Вітко – популіст.

Статок

Згідно з декларацією, у 2017-му році зарплата нардепа становить 239 791 грн. Готівковими коштами він зберігає 120 000 UAH і 20 000 USD.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\28-31\29\Артем Витко.jpg

Дата народження
31 січня 1983
Країна
Czechia
Соцмережі