Дата народження
31 січня 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Артем Запотоцький

Запотоцький Артем Олександрович: поранений депутат Луцької міської ради

Запотоцький Артем Олександрович – депутат-майданівець, якого в 2014 році поранили, після чого він пересувається на візку; працював юрисконсультом та юристом у різних підприємствах.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Артем Запотоцький народився 31 січня 1980 року в місті Луцьк в сім’ї робітників. Мешкає там до сьогодні.

Освіта

Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Закінчив юридичний факультет у 2005 році.

Сім'я

З дружиною Тетяною Миколаївною виховують сина Олександра й доньку Ірину.

Кар'єра

Працює з 2004 року. Тоді Артем Запотоцький влаштувався в ЗАТ «Західпромбуд» на посаду юрисконсульта. Там він пропрацював близько року.

До 2008 року Артем обіймав посади юриста та юрисконсульта на різних підприємствах (СП « Західна нафтова група», ТзОВ «Веста Трейд», ТзДВ «Континіум-Траст-Компані», ТзОВ «Континіум» та ТзОВ «Західбудіндустрія»).

Працював директором ТзОВ «Крамбетонбуд». Також був керівником юридичної групи департаменту інвестицій у ТзОВ «Західна нафтова група». 

Протягом 2009-2017 років працював старшим юрисконсультом ТОВ «Континіум».

Артем Запотоцький - депутат Луцької міської ради від БПП «Солідарність».

Входить до постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Брав участь у Революції Гідності та був поранений на Майдані, після чого прикутий до інвалідного візка. Лікувався в ізраїльській клініці. 

Артем Запотоцький отримав тяжкі поранення на Інститутській 20-го лютого. Він вижив незважаючи на тяжкі травми, які пошкодили його спинний мозок.

Було з'ясовано, що кулю в Артема випустив беркутівець Олександр Цвігун. 

Компромат

Депутат Луцької міськради Козлюк звинувачував Артема Запотоцького у порушенні закону та нехтуванні ним. Також Козлюк заявляв, що Запотоцького використовує одна з комерційних структур (він мав на увазі ТОВ «Континіум», де працював Запотоцький).

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Запотоцький Артем Олександрович має разом із сином житловий будинок та земельну ділянку в Луцьку (122.2 м2 та 262 м2 відповідно). Сина має ще одну ділянку – 1000 м2 – у Луцьку.

На дружину депутата записано квартиру (31 м2), житловий будинок (63.8 м2) у Луцьку та кілька земельних ділянок загальною площею 2 507‬ м2 у Луцьку та Кульчині.

Також дружина будує будинок у Луцьку площею 330.4 м2, а син – гараж на 55 м2.

З цінного рухомого майна Артем декларує вироби із золота: ланцюжки, підвіски, сережки, монети, персні, браслети; вироби зі срібла: ланцюжки та підвіски.

Автівка Шкода Суперб 2010 року випуску записана на дружину.

Артем Олександрович має корпоративні права в ТОВ "Бріс ЛТД" (близько 43%).

Річний дохід пана Артема склав 406 тисяч 29‬ гривень. Близько 65 тисяч гривень в бюджет додала дружина. Ще 53 тисяч доларів вона зберігає на банківських рахунках.

Окрім цього, Тетяна Миколаївна має фінансові зобов'язання (пайова участь у розвитку інфраструктуру міста Луцька) у сумі близько 100 тисяч гривень.

Посилання

Особиста Фейсбук-сторінка Артема Запотоцького

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=aENnS2Jhb0Y

https://www.youtube.com/watch?v=0evCmI-zpnE

Дата народження
31 січня 1980
Країна
Україна
Соцмережі