Дата народження
25 серпня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Артур Оруджалієв

Засновник порталів Ain.ua і Bitside. Продав свій канал «Подорожуй дешево», який вів півроку.

Біографія

З'явився на світ 25.08.1985 року в Києві. Здобув освіту в Київському політехнічному університеті.

Кар'єра

З 2005 по 2008 роки був головним редактором видання про комп'ютерні технології «Компьютерное Обозрение».

У 2008 році заснував інтернет-видання присвячене продукції компанії «APPLE» - «ПростоМак» (PROSTOMAC). Продав його в 2011 році.

Виступив ініціатором створення інформаційного проекту «AIN.UA». Теми, що висвітлюються в цьому виданні, стосувалися розвитку бізнесу в мережі Інтернет.

У 2016 році спільно з І. Сухомліном відкрив у Києві магазин-кафе «Чашка».

Заснував у квітні 2018 року інтернет-видання «Bitside.org», присвячене криптовалютам у цілому, розвитку галузі та перспективам в сьогоднішніх реаліях, а також технології блокчейну.

Досягнення

За повідомленнями Артура Оруджаліева в соціальній мережі Facebook стежать майже сімнадцять тисяч користувачів. І ще десять тисяч дивляться пости в Instagram.

У 2012 році потрапив у топ-100 людей, які найбільше вплинули на інтернет-спільноту (за версією власного порталу «AIN.UA»).

Чутки і скандали

У січні 2017 року одержав громадянство Сполучених Штатів Америки і оголосив про свій від'їзд з країни, чим підняв хвилю обговорень перспектив і мотивів як для від'їзду, так і для життя в Україні. На цю тему висловлювалися відомі громадські діячі та лідери думок.

Влітку 2017 року розпочав вести свій блог в Instagram «Подорожуй дешево». Аудиторія каналу становила близько 3 тисяч користувачів. У січні 2018 поступився правами на нього за 7 тисяч доларів США. Угода пройшла у вигляді продажу за еквівалент цієї суми на дату продажу - 1 біткойн.

Джерело доходу і статки

Намагався заробляти на передруці дешевих книг-біографій і продажу їх на ресурсі «AMAZON». Прибуток не покрив витрати.

Заробляє фрілансом.

Особисте життя і сім'я

З 2006 року перебуває в шлюбі з Катериною Голобородько - журналістом глянцевих журналів «VOGUE», «Cosmopolitan». Багато часу проводять у подорожах, зокрема на острові Балі. Разом із дружиною є прихильниками здорового харчування, активно консультують на цю тему.

Фото і відео

Картинки по запросу артур оруджалиев

https://www.youtube.com/watch?v=6FiZ66WIUfg


Дата народження
25 серпня 1985
Країна
Україна
Соцмережі