Дата народження
24 лютого 1998
Країна
Україна
Соцмережі

Артур Панов

Панов Артур Олексійович

Біографія

З'явився на світ 24.02.1998 року в Луганській області, в місті Краснодон (з 2015 року місту повернуто історичне ім'я Сорокино, за назвою рудника, заснованого в 1914 році).

Середню освіту здобув у місцевій школі імені Максима Горького. Паралельно отримував уроки гри на гітарі і піаніно в музичній школі.

У 2015 році вступив на міжнародний факультет Луганського національного університету. Навчання не закінчив, був відрахований.

Кар'єра

У 2013 році був затриманий при спробі пограбування банку. Причиною цього вчинку, за повідомленнями ЗМІ було бажання здобути кошти на еміграцію в Сполучені Штати Америки.

Після відрахування з університету шукав способи заробітку. Влаштувався в цілодобовий гастроном в місті Ростов (Російська Федерація). У 2015 році його затримала служба безпеки країни за підозрою в підготовці терористичного акту.

У 2017 році ЗМІ оприлюднили інформацію про смерть Артура Панова в слідчому ізоляторі. Інформація виявилася неправдивою. Висновок про смерть був зроблений, коли ув'язнений  перестав виходити на зв'язок після тривалого сухого голодування.

Влітку 2017 року суд визнав Артура Панова винним у підготовці вибуху в центрі міста Ростова. Термін ув'язнення - 8 років. Таким чином, на свободу українець вийде в 2025 році, у віці 27 років.

Досягнення

У 2014 році за допомогою благодійного збору коштів видав книгу своїх віршів. Книга, загальним обсягом в 15 сторінок, містить п'ятнадцять віршів Артура.

Чутки і скандали

За даними ЗМІ, причиною асоціальної поведінки Артура Панова, є розлучення батьків. Батько покинув сім'ю і мати була змушена самостійно дбати про двох дітей. На просторах Інтернету була інформація, що саме пошук додаткового заробітку привів молодого хлопця в сусідню країну. Нібито саме там він намагався перепродувати техніку, вигідно куплену на території України.

На підставі однієї спільної фотографії, в російськомовній пресі була поширена інформація про зв'язок між Артуром Пановим та сім'єю Оклей. Батьки і старша дочка з багатодітної сім'ї Оклей, які проживають в Краснодоні, були засуджені за вбивство і багаторазове насильство над малолітніми усиновленими дітьми.

Статки і джерело доходу

Перебував на утриманні у матері.

Особисте життя і сім'я

Не одружений, дітей немає. Проживав з мамою і сестрою.

Фото і відео 

https://arthurpanov.nethouse.ua/static/img/0000/0001/4951/14951005.mww7gh2c3x.900x1000.jpg

https://www.youtube.com/channel/UCI74E5-Fe6EbsxnrQ-RV3NQДата народження
24 лютого 1998
Країна
Україна
Соцмережі