Дата народження
14 жовтня 1974
Країна
Грузія
Соцмережі
112

Бачо Корчілава

Журналіст, аналітик

Біографія

Народився в Сухумі (Абхазія) 14. 10. 1974 року. Мама і бабуся працювали в правоохоронних органах республіки. У 1993 році виїхав з Автономної Республіки Абхазія до Тбілісі (після початку бойових дій).

За освітою журналіст. Учасник бойових дій в Абхазії в 1992 році.

Живе в Києві з 2005 року.

Кар'єра

Був досвід роботи в поліції, в карному розшуку.

У 2005 - 2010 роках працював в посольстві Грузії в Україні як радник з питань преси.

Працює на телеканалі «Громадське ТБ», веде своє аналітичне ток-шоу.

Бере участь як запрошений спікер в обговореннях на каналі «112.UA», «Espreso.TV», «5 канал». Веде блоги в багатьох інтернет-виданнях.

Досягнення

За власними словами, є одним з тих, хто боровся за позитивний імідж Грузії серед українських громадян - просував бренд під назвою «Грузія».

Понад 55 тисяч читачів стежать за повідомленнями Бачо Корчілава на сторінках соціальної мережі Facebook.

Чутки і скандали

У квітні 2014 року зі сторінок інтернет-видання «Вести. Крим» йому нагадали про пост 2014-го року, де Бачо Корчілава говорив про нереальність будівництва Керченського мосту.

У 2015 році під час скандалів навколо будівництва на вулиці Волгоградській брав участь в конфлікті з місцевими жителями, погрожував активістам. На місці опинився, приїхавши зі своєю дружиною Оксаною, на той момент прес-секретарем Віталія Кличка.

Коли в листопаді 2015 року військовий прокурор А. Матіос розповідав про снайпера, що стріляв по картинці в тепловізорі, Бачо Корчілава зі своєї сторінки в Facebook дав йому прізвисько «Толик-тепловізор». Анатолій Матіос відреагував на своїй сторінці, назвавши журналіста «Тля Зинов’євою» і запропонував придумати кличку для одного з кандидатів у мери міста. Таким чином прокурор натякав на дружину блогера - прес-секретаря Віталія Кличка.

Російський журналіст Аркадій Бабченко у 2016 році звернувся до «Громадського ТБ» і особисто до Бачо Корчілава з вимогою вибачень за звинувачення з боку журналіста в «ура-патріотизм» і підтримці політики Путіна.

Статки і джерела доходів

Співпрацює в якості ведучого з телеканалом «Громадське ТБ».

Особисте життя і сім'я

У першому шлюбі дружина - Еко Гугушвілі, працює в сфері міського управління в Тбілісі.

Другий шлюб (в 2006 році) з Оксаною Зинов’євою - киянка, працює у Верховній Раді України.

Дочки: Ані Корчілава - заміжня, працює у фінансовій сфері; Катерина Зинов'єва - одружена з автодилером, журналіст. У повторному шлюбі має сина Давида (2005 року народження).

Говорить грузинською, українською, англійською та російською.

Фото і відео

Світлина від Бачо Корчилави.

https://www.youtube.com/watch?v=MZQ1woF452E

Дата народження
14 жовтня 1974
Країна
Грузія
Соцмережі