Дата народження
29 серпня 1989
Країна
Україна
Соцмережі
560

Богдан Бондаренко

Богдан Бондаренко - український легкоатлет, що спеціалізується в стрибках у висоту, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон світу (2013), володар національного рекорду. 

Біографія

Богдан Бондаренко народився в 1989 році в Харкові. Батьком майбутнього чемпіона зі стрибків у висоту є знаменитий спортсмен - Віктор Бондаренко, який прославився як десятиборець. У спорт Богдан прийшов у 13 років з народних танців. Відразу полюбив легку атлетику і зумів досягти в ній значних успіхів.

Кар'єра

Перший успіх Богдан Бондаренко заслуговує в 2006 році, коли стає бронзовим призером Чемпіонату світу серед юнаків. Стає чемпіоном світу серед юніорів вже в 2008 році. Перемагає на Універсіаді в 2011 році. У наступному році Богдан Бондаренко пробує себе на Олімпійських іграх, проте займає за підсумками змагань лише 7 місце. Стає чемпіоном Європи в командній категорії вже в наступному році.

Богдан Бондаренко вкрай успішно виступає на інших міжнародних змаганнях - Гран-Прі в Шанхаї, Бірмінгемі, Лозанні, а також виграє Діамантову лігу.

Стає чемпіоном світу в 2013 році, коли встановив особистий рекорд - стрибнув на висоту 241 см.

У 2015 року завойовує срібло на Чемпіонаті світу. Також виграє такі престижні етапи серії IAAF.

Богдан Бондаренко стає бронзовим призером Олімпіади 2016 року. На сьогодні продовжує кар'єру в спорті.

Досягнення

Богдан Бондаренко - один з найбільш титулованих і успішних сучасних українських легкоатлетів. Багаторазовий чемпіон України, чемпіон світу, переможець європейських першостей. Бронзовий призер Олімпійських ігор. Богдан Бондаренко - кавалер ордена «За заслуги».

Чутки і скандали

Критикою в соціальних мережах відзначилася для Богдана Бондаренка його бронза на Олімпіаді 2016 року. Своє третє місце призер виправдав застудою. За словами спортсмена, саме захворювання вплинуло на його не зовсім задовільний результат. Користувачі Мережі відзначили, що застуда - лише виправдання. Справжньою причиною не зовсім вдалого виступу українця назвали його помилки і несерйозне ставлення до виступів.

Статки і джерела доходів

Богдан Бондаренко - забезпечений спортсмен. Виграв десятки тисяч доларів в якості призових за свої перемоги на міжнародних змаганнях. Також заробляє кілька сотень тисяч гривень на рік в Україні, отримуючи зарплату від Міністерства спорту і Федерації атлетики.

Особисте життя і сім'я

Богдан Бондаренко неодружений і не має дітей. Не розкриває інформацію про особисте життя. Вільний від спорту час присвячує друзям, подорожам, активному відпочинку та риболовлі.

Фото і відео

Дата народження
29 серпня 1989
Країна
Україна
Соцмережі