Дата народження
12 січня 1991
Країна
Україна
Соцмережі
970

Богдан Бутко

Богдан Бутко - український футболіст, захисник донецького «Шахтаря»національної збірної України. Вихованець дитячої футбольної академії донецького «Шахтаря».  У складі команди неодноразовий чемпіон України. Одружений.

Біографія

Богдан Бутко - знаменитий український футбольний захисник. Народився в 1991 році в Донецьку. У рідному місті вчиться грати в футбол в дитячій команді «Шахтаря».

Кар'єра

У 2008 році Богдан Бутко починає професійну кар'єру у футболі і дебютує в складі «Шахтаря-3». Пізніше переходить в дублюючий склад донецького клубу і перемагає в його складі на молодіжному чемпіонаті країни.

У 2010 році Богдан Бутко грає на правах оренди в клубі «Волинь». У 2011 році на непостійній основі грає за маріупольський «Іллічівець».

У 2015 року молодий футболіст недовго грає в пермському клубі «Амкар», а в 2016 році повертається в рідний «Шахтар», за який грає і зараз.

Богдан Бутко грає в складі національної збірної України з футболу. У 2006 році дебютує як гравець молодіжної команди. У 2011 році починає представляти країну у дорослій збірній. Є членом національного резерву по сьогоднішній день.

Досягнення

Богдан Бутко є чемпіоном України у складі донецького «Шахтаря». Двічі перемагав на матчах за Кубок України. Також є чемпіоном Європи серед юніорів за підсумками змагань 2009 року.

Чутки і скандали

Богдан Бутко широко критикувався в 2015 році, коли майже рік грав на правах оренди за пермський клуб «Амкар». Робота молодого донецького гравця в Росії широко засуджувалася в соціальних мережах, а сам молодий футболіст звинувачувався у відсутності патріотизму і продажності.

Під час гри за маріупольський «Іллічівець» Богдан Бутко звинувачувався в порушенні спортивного режиму. З'явилася інформація, що спортсмен був оштрафований на рекордну в історії клубу суму.

Статки і джерела доходів

Є одним з найбільш високооплачуваних молодих гравців у футбол. Його місячна зарплата в складі «Шахтаря» становить майже 2 мільйони гривень. Річний дохід футболіста оцінюється майже в 1 мільйон доларів.

Особисте життя і сім'я

Богдан Бутко перебуває у шлюбі з Катериною Бутко. На сьогодні подружжя дітей не має.

Фото і відео


Дата народження
12 січня 1991
Країна
Україна
Соцмережі