Дата народження
27 листопада 1996
Країна
Україна
Соцмережі

Богдан Ядов

Український дзюдоїст. Майстер спорту міжнародного класу. Переможець EUROPEAN OPEN Катовіце - 2017. Бронзовий призер EUROPEAN OPEN Софія - 2018. Також брав участь і перемагав у багатьох інших турнірах.

Біографія

Богдан Ядов - знаменитий український борець-дзюдоїст. Народився в 1996 році. Живе і тренується в Києві. Представляє спортивне товариство «Динамо». Тренерами чемпіона є Самотуг В. В. і Каштанова А. В.

Кар'єра

Богдан Ядов вперше досягає спортивних успіхів на юнацьких спортивних іграх 2011 року, на яких виграє срібло. У наступному році молодий дзюдоїст стає бронзовим чемпіоном країни, а в 2013 - абсолютним лідером серед молодих борців. Крім того, Ядов отримує срібло на юніорському Чемпіонаті світу і юнацькій Олімпіаді.

У 2014 році Богдан Ядов стає другим на Чемпіонаті України в категорії «до 21 року». У наступному році молодий киянин виграє змагання. У 2016 році атлет виграє бронзу на Кубку Європи.

У 2017 році Ядов заслуговує золоту медаль на Чемпіонаті країни. Тоді ж Богдан Ядов стає переможцем змагань EUROPEAN OPEN Катовіце.

Успішним є для дзюдоїста і 2018 рік. Богдан Ядов стає призером серії EUROPEAN OPEN в Болгарії і успішно виступає на ряді інших турнірів.

Досягнення

Богдан Ядов - один із найбільш успішних дзюдоїстів сучасної Європи. Багаторазовий чемпіон України, призер першостей Європи та світу. Має титул майстра спорту міжнародного класу.

Чутки і скандали

Існує думка, що своїми успіхами і місцем у збірній України молодий дзюдоїст зобов'язаний своїм тренерам - Самотугу і Каштановій. У колі професійних спортсменів ходять чутки, що Богдан Ядов має можливість виступати на міжнародних змаганнях завдяки зв'язкам своїх наставників і їх умінню домовитися з чиновниками з Міністерства спорту. Відзначимо, що вітчизняна сфера дзюдо повна інтриг, а багато спортсменів домагаються успіхів не тільки завдяки своїм талантам.

Статки і джерела доходів

Богдан Ядов отримав кілька десятків тисяч доларів в якості призових за свої спортивні досягнення на різних турнірах. Крім того, атлет отримує зарплату від Міністерства спорту, оцінювану в 150 - 200 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Богдан Ядов неодружений. Веде особисте життя, проте не ділиться його подробицями з представниками преси. Любить активний відпочинок і спілкування з однолітками.

Фото і відео

Дата народження
27 листопада 1996
Країна
Україна
Соцмережі