Країна
Україна
Соцмережі

Богдан Лук'яненко

Біографія

Богдан Лук'яненко - український спортсмен. Виступає в стронгмені - силовому спорті серед чоловіків. Народився в 1993 році у Вінниці. З підліткових років займається пауерліфтингом, бодібілдінгом і активно качає «залізо». Має вищу освіту. Богдан Лук'яненко отримав диплом в галузі телекомунікацій. На даний момент готується до отримання звання магістра фізичного виховання.

Кар'єра

Активно починає кар'єру в спорті на початку даного десятиліття. Богдан Лук'яненко приєднується до Федерації стронгменів України. У короткий термін отримує право приєднається до національної збірної по силовому спорту.

На даний момент Богдан Лук'яненко зумів стати володарем Кубка України. Має титул чемпіона країни зі стронгмену. Є призером Кубка світу.

Досягнення

Богдан Лук'яненко - один з найсильніших спортсменів України. Багаторазовий чемпіон країни, власник Кубка світу, призер Кубка світу. Має звання майстра спорту зі стронгмену.

Чутки і скандали

У середовищі стронгменів і любителів цього виду спорту ходять чутки, що Богдан Лук'яненко зловживає допінгом. Деякі джерела стверджують, що спортсмен регулярно приймає не зовсім безпечні хімічні добавки для росту м'язів і посилення фізичних показників.

Статки і джерела доходів

За час спортивної кар'єри Богдан Лук'яненко заробив трохи більше 30 тисяч доларів в якості призових. Активно працює тренером і консультантом з фітнесу, стронгмену і харчуванню, що приносить йому не менше 250 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Богдан Лук'яненко постійно живе і тренується в Києві. На даний момент - неодружений.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі