Дата народження
10 серпня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Богдан Лукашук

Лукашук Богдан Олегович: спадковий кандидат в депутати від ВО "Батьківщина" і ексзаступник голови РДА Хмельницької області

Лукашук Богдан Олегович — син народного депутата чотирьох скликань Олега Лукашука. У Хмельницькій області батько і син займають найважливіші посади в організації ВО "Батьківщини". Олег очолює її “доросле” крило, а Богдан — молодіжне.

Біографія

Лукашук Богдан Олегович народився 10 серпня 1982 року в місті Хмельницький.

Освіта

Богдан Лукашук має цілих три вищих освіти.

Сім'я

Батько — Олег Григорович (1951 року народження) — народний депутат четвертого-сьомого скликань Верховної Ради. Голова Хмельницької обласної парторганізації ВО “Батьківщина”. У 1998 і 2015 роках балотувався на посаду міського голову Хмельницького.

Мати — Наталія Адамівна — була помічником народних депутатів четвертого-сьомого скликань Володимира Воюша (СДПУ (О), Лева Бірюка БЮТ) і Антона Яценка (Партія Регіонів). Також була помічницею у свого чоловіка під час його депутатства.

У Богдана Лукашука є брат Андрій і дві сестри-близнючки Оксана та Ірина. Брат працював в міністерстві фінансів з 2010 по 2013 рік, сестри за освітою лікарі.

Богдан Лукашук одружений.

Кар'єра

Трудова кар'єра Богдана Лукашука почалася в 2004 році. Тоді він став менеджером торгового відділу ПКП “Явір - Інвест”. У тому ж році Лукашук отримав посаду фінансового аналітика у ТОВ “Портал Державні закупівлі”. У 2005 році на деякий час Богдан повертався в ПКП “Явір - Інвест”.

У період з 2010 по 2011 рік Богдан Лукашук працював в Державному комітеті України по земельним ресурсам.

З 2014 по 2015 роки він був заступником голови районної державної адміністрації Хмельницької області. Займався гуманітарними питаннями.

З 2015 року Богдан Лукашук обіймає посаду заступника директора з охорони праці ПКП “Явір-Інвест”. З 2016 року він очолює Хмельницьку обласну громадську організацію “Батьківщина Молода”.

Богдан Лукашук — засновник кількох компаній в Хмельницькому і в місті Славута на Хмельниччині.

  • ТОВ “Буг Терра” — переробка молока, виробництво масла та сиру;
  • ТОВ “Газ Лайн” і ТОВ “Газлайн 1” — роздрібна торгівля пальним;
  •  обслуговуючі кооперативи “Житлово-будівельний кооператив “Лісовий квартал 1” та “Лісовий квартал 2” — комплексне обслуговування об'єктів.

Протягом чотирьох скликань Верховної Ради Богдан Лукашук був помічником у свого батька. У Олега Лукашука Богдан працював на громадських засадах.

Крім цього, Лукашук-молодший був помічником народних депутатів: у п'ятому та шостому скликаннях — у представника фракції БЮТ Євгена Константинова, у сьомому скликанні — у Антона Яценка з фракції Партії регіонів. Свої обов'язки Богдан Лукашук виконував на платній основі.

У 2019 році на президентських виборах Богдан був довіреною особою кандидата Юлії Тимошенко по сто вісімдесят сьомому виборчому округу.

В цьому ж році Лукашук став кандидатом в народні депутати за списками ВО “Батьківщина”. Його номер двадцять сьомий.

Компромат

Богдан Лукашук отримав у спадок від свого батька місце в списку ВО "Батьківщина". Олег Лукашук, глава хмельницького обласного осередку політичної сили Юлії Тимошенко. Його син з 2016 року очолює її молодіжне крило партії. 

Лукашук-старший три рази ставав народним депутатом від БЮТ, але на парламентських виборах у 2014 році він опинився на непрохідному п'ятдесятому місці в списку.

Тому на виборах до парламенту у 2019 році Лукашуки вирішили “освіжити кров” і замість аксакала Олега до Верховної Ради балотується його син Богдан, який отримав двадцять сьомий номер у списку ВО "Батьківщина".

Декларація

Богдан Лукашук не подавав електронних декларацій про свої доходи.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=o14FmA7oNY

Дата народження
10 серпня 1982
Країна
Україна
Соцмережі