рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
28 травня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі
768
Богдан Нікішин

Богдан Нікішин - український фехтувальник-шпажист, чемпіон світу, призер чемпіонатів Європи. На етапі Кубка світу, який проходив у канадському Ванкувері, Богдан разом з національною командою завоював срібні медалі. 

Біографія

Богдан Нікішин - знаменитий український фехтувальник. Народився в 1980 році в Дніпропетровську. З ранніх років займався спортом і вибрав в якості професії фехтування.

Кар'єра

Уперше Богдан Нікішин стає відомим у 2004 році, коли бере участь в Олімпійських іграх. В Афінах фехтувальник займає 34 місце в особистому заліку і стає п'ятим в складі збірної України.

У 2006 році Богдан Нікішин отримує бронзу на Чемпіонаті світу з фехтування.

У 2008 році спортсмен бере участь у своїх других олімпійських іграх і покращує початковий результат. Богдан Нікішин стає 28 в особистому рейтингу і посідає 7 місце в складі команди.

У 2010 році український фехтувальник займає друге місце на чемпіонаті Європи. У 2012 році знову проводить успішні змагання і стає третім фехтувальником на континенті.

Надзвичайно успішним для Богдана Нікішина стає 2016 рік, коли він отримує бронзові медалі в індивідуальному і в командному заліках.

У 2018 році Нікішин займає третє місце на чемпіонатах Європи та світу.

Досягнення

Богдан Нікішин - найбільш успішний фехтувальник сучасної України. Багаторазовий чемпіон України. Срібний і бронзовий призер чемпіонатів Європи та світу з фехтування. Чемпіон світу з фехтування. Володар нагороди «За заслуги».

Чутки і скандали

Богдан Нікішин став об'єктом критики за підсумками Чемпіонату світу 2017 року. Тоді українська команда програла збірній Росії. Користувачі соціальних мереж критикували українських фехтувальників за непрофесіоналізм і недостатню підготовку, яка привела до прикрої поразки .

Любителі фехтування також часто критикують Богдана Нікішина за його стиль ведення бою. Фанати фехтування заявляють, що досвідчений спортсмен міг був досягти набагато більших результатів на змаганнях, якби ставився до своїх боїв більш серйозно.

Статки і джерела доходів

Богдан Нікішин - заможний спортсмен. В якості призових за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях він отримав сотні тисяч гривень. Володіє власною квартирою та авто. Отримує матеріальну допомогу від Міністерства спорту і Федерації фехтування, яка становить кілька сотень тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Богдан Нікішин перебуває у шлюбі. Виховує сина і дочку.

Фото і відео


Дата народження
28 травня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі