Дата народження
16 березня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Співак, DJ, автор пісень, танцюрист, актор, телеведучий

Дата народження: 16.03.1967 р.

Рідне місто: Одеса

Справжнє ім'я репера - Титоренко Олег Петрович. Серед далеких предків Богдана запорізькі козаки. Батьки артиста - радянські інженери. Оскільки його батько зловживав алкоголем, батьки були змушені розлучитися.

З дитинства Богдан Титомир займався плаванням. Згодом він отримав звання кандидата в майстри спорту.

Крім спорту, хлопчик приділяв увагу музиці. З дитинства він також навчався грі на фортепіано. Тоді Богдан мріяв вступити до консерваторії.

Пізніше Богдан Титомир співпрацював з різними артистами. У жовтні 1989-го року він став співзасновником екзотик-поп-дуету «Кар-Мен». Його напарником був Сергій Лемох. Дебютний альбом «Вокруг света» швидко набув популярності. Але в 1991-му році Богдан Титомир покинув дует, щоб зайнятися сольною творчістю. Так він став першим хіп-хоп-виконавцем в пострадянському просторі. Саме цей артист приніс в колишні соціалістичні країни гіперсексуальність, притаманну західним артистам. Однією з фішок репера став танцювальний рух, яке він назвав «високою енергією».

Стрімкому розвиткові популярності Титомира сприяв його продюсер Сергій Лісовський.

Широку славу співакові принесли його перші кліпи на пісні «Ерунда» та «Делай как я». Потім про співака було знято безліч сюжетів в рамках тодішніх популярних шоу. У програмі «Портрет на фоні» з вуст Богдана прозвучала фраза, що стала приказкою і фактичним кредо російського шоу-бізнесу. Репер констатував: «Піпл, публіка ... все хаває».

В середині 90-х рр. Богдан Титомир відійшов від репу, зробивши ухил в бік техно-музики.

В кінці 90-их герой нової епохи зник зі сцени. Причиною став переїзд Богдана в США. Як він пізніше пояснив, це було необхідно для підвищення кваліфікації. Отримавши дозвіл на проживання, Богдан Титомир вирішив повернутися на російську сцену. Сьогоднішнє амплуа Богдана - Че Гевара.

У 2000-му році артист зайнявся DJ-інгом.

У 2008-му році Богдан Титомир став ведучим шоу «Зірка стриптизу» («MTV Russia»). Його співведучою була Маша Малиновська.

У 2010-му році Богдан Титомир випустив подвійний альбом «Нежный и грубый».

У 2012-му році співак знявся в спецпроекті «Громадянин репер» для журналу «Собака.ru».

Богдан Титомир також знімається в багатьох телешоу і кіно.

Особисте життя

На початку 2000-х рр. Богдан зустрічався з дівчиною. Їхній роман тривав 5 років. Згодом вона завагітніла. Батьки коханої умовили її зробити аборт. Дівчина пішла на цей крок, шокувавши свого обранця. Співак мріяв про цю дитину. У результаті пара розлучилася.

Незабаром у Богдана зав'язався роман з Анною, солісткою поп-гурту «Бархат». У 2008-му році репер зробив їй пропозицію. Згодом дата наміченого весілля перенеслася, а потім наречений і наречена зовсім розійшлися.

Скандали

У 2017-му році в студії телешоу «Сьогодні ввечері» розгорівся скандал. На випуск, присвячений зіркам 90-их рр., був запрошений Богдан Титомир. Фривольна поведінка репера розлютила ведучу Юлію Меньшову. Вона стукнула долонею по столу і попросила Богдана заспокоїтися. Той посміхнувся і зазначив, що Юлія нагадує йому шкільну вчительку. Тоді ведуча попросила його піти зі студії. Богдан покинув знімальний майданчик. Другий ведучий Максим Галкін прокоментував, що співак зробив їхнє шоу.

Варто відзначити, що раніше телеглядачі неодноразово помічали непрофесійну поведінку Ю. Меньшової в кадрі. Але на цей раз їх увагу привернула нетактовність Богдана Титомира.

Статок

У 2018-му році в ЗМІ з'явилася інформація про прибутки Богдана Титомира. Його виступ  DJ-я обходиться в 180 тис. руб., виступ в стилі реп коштує 200 тис. руб.

Дата народження
16 березня 1967
Країна
Україна
Соцмережі